Ja, potępiona

Katarzyna Berenika Miszczuk Wydawnictwo: W.A.B. Cykl: Wiktoria Biankowska (tom 3) fantastyka, fantasy, science fiction
2020-10-28
2012-10-01
W.A.B.
Wiktoria Biankowska (tom 3)
fantastyka, fantasy, science fiction
2020-10-28

Okładka książki Gorące sekrety Zuzanna Arczyńska, K.A. Figaro, Maya Frost, Anna Kasiuk, Katarzyna Berenika Miszczuk, Jagna Rolska, Agnieszka Rusin
0,0
Gorące sekrety Zuzanna Arczyńska,&...
Okładka książki Silna Anna Cieplak, Natalia Fiedorczuk-Cieślak, Aneta Jadowska, Katarzyna Berenika Miszczuk, Agnieszka Płoszaj, Dominika Słowik
6,8
Silna Anna Cieplak, Natal...
Okładka książki Gorąca gwiazdka Joanna Dubler, K.A. Figaro, Maya Frost, Elżbieta K. Kozłowska, Alexa Lavenda, Katarzyna Mak, Katarzyna Berenika Miszczuk, Jagna Rolska, Alicja Skirgajłło, Małgorzata Oliwia Sobczak, Patrycja Strzałkowska, Kaja Łęcka
6,2
Gorąca gwiazdka Joanna Dubler, K.A....
Okładka książki Niegrzeczne święta Meg Adams, Justyna Chrobak, Ewelina Dobosz, Anna Langner, Agnieszka Lingas-Łoniewska, Kinga Litkowiec, Beata Majewska, Katarzyna Berenika Miszczuk, Emilia Szelest, Robert Ziębiński
6,4
Niegrzeczne św... Meg Adams, Justyna ...
Okładka książki Wigilijne opowieści Tomasz Betcher, Jacek Galiński, Karolina Głogowska, Jagna Kaczanowska, Agnieszka Lis, Agnieszka Litorowicz-Siegert, Magdalena Majcher, Katarzyna Berenika Miszczuk, Martyna Raduchowska, Alek Rogoziński, Małgorzata Oliwia Sobczak, Milena Wójtowicz
7,1
Wigilijne opow... Tomasz Betcher, Jac...

Cala fabula opiera sie na tym, ze glowna bohaterka wyladowala w zlej krainie przez blad ukochanego. Razem z nim postanawiaja wydostac ja z tej krainy, zeby zyc dlugo i szczesliwie. Planu ich dzialania nie poznajemy, bo bohaterowie przeczytali jakis manuskrypt, wszystko wiedza - czytelnik wiedziec nie musi. I teraz najlepsze: kiedy juz dochodzi do tej wyczekanej ucieczki,...

Ciągnęła mi się strasznie i chciałabym żeby była krótsza , czułam przerost formy nad treścią , generalnie pierwsze 100 stron super i ostatnie 50 ,a w środku wszystko jest na moje zbyt rozwlekłe gorsza od pierwszej i od drugiej ,ale mimo to ocalona mnie interesuje

3 tom a cały czas bardzo dobry poziom. Pewnie dlatego że czytam wszystkie po kolei.

Kibicowałam Belethowi od samego początku, ale jak na diabła i niedoszłą anielicę przystało nie było im dane długo nacieszyć się miłością, bo Wiktoria trafia przez przypadek to Tataru, a jak wiadomo stamtąd nie ma już powrotu...

Fajne i ciekawe zwieńczenie historii! Są zwroty akcji, jest humor, są ulubieni bohaterowie. I w końcu zakończenie, na jakie długo czekałam! :)

Świetne zakończenie trylogii. Historia interesująca, kończąca się świetnym finałem! Uwielbiam styl i humor autorki, bardzo lekki i sarkastyczny.

Edit: Wyszedł 4 tom, więc nie zakończenie a kontynuacja serii :)

Kontynuacja przygód Wiktorii. Mimo, że jest to trzecia część, to i tym razem autorka mnie zaskoczyła losami głównej bohaterki. Zabieram się za ostatnią.

Część trzecia jest moi zdaniem ciekawsza nawet od dwóch pierwszych. Podczas, kiedy pierwsza wprowadza nas w świat Piekła, druga, w świat Nieba, trzecia w świat, gdzie trafiają najgorsi kryminaliści i zbrodniarze w dziejach ludzkości. Nie na ratunku dla Wiktorii. Ręce umywają zarówno Lucyfer jak i Gabriel.
I nie ma tu pójścia na łatwiznę- jest prawdziwa walka o przetrwanie....

Ciekawy zwrot akcji z równie wartką fabułą. Powrót na poziomie!

Mam wrażenie, że przy każdej części jestem dosyć monotematyczna, jeśli chodzi o opinię, ale niech będzie, dam upust swojej frustracji jeszcze ten jeden raz.
Świat, jaki stworzyła Katarzyna Berenika-Miszczuk jest naprawdę godny podziwu. W każdej części dostajemy coraz to nowe informacje o zaświatach i znacząco umilają one lekturę. Postacie z Nieba i Piekła są barwne i...

W trzeciej części przenosimy się do świata znanego jako Tartar. Wiktoria musi kolejny raz stoczyć walkę o siebie, przyjaciół i cały świat łącznie z piekłem i niebem.

Dyskusje

5 724