Dziewczyny z Hex Hall. Diable szkło

Rachel Hawkins Cykl: Hex Hall (tom 2) literatura młodzieżowa 319 str.
Demonglass

literatura młodzieżowa
hex hall czarownica demon demonglass

Porównaj ceny i

I czar się skończył.

Nie żeby książka odbiegała specjalnie od tego co było wcześniej, ale brakuje jej już tego uroczego klimatu. Robi się trochę bardziej żałosna, lukrowana. Jasny podział na "dobrych" i "złych", zmienna główna bohaterka, bohaterski ojciec, który wcale nie chciał jej zostawiać na naście lat życia, więcej kiepsko zarysowanych postaci... Po prostu za...

Super! Kiedyś czekałam aż będzie dalszy ciąg ;)

Zalety: czyta się miło i przyjemnie.
Największa wada: kończy się w stylu C.D.N., tak jakby książka urwała w połowie. Nie warto sięgać, dopóki nie zostanie wydana część 3.
O ile tom 1 stanowił całość, to ten jest urwany w trakcie najciekawszych zdarzeń.

Dostanę gdzieś 3 część?

„Diable Szkło” to druga część trylogii napisanej przez Rachel Hawkins. W tej części główna bohaterka książki, Sophie Mercer, wyjeżdża na wakacje do Londynu z dwójką przyjaciół, aby odpocząć po pełnym wrażeń semestrze w Hekate Hall, który pomógł jej dowiedzieć się, że jest demonem, o czym nie miała pojęcia. Wbrew pozorom odpoczynek to ostatnia rzecz, na którą może liczyć...

Sophie po ciężkim okresie w Hex Hall wyjeżdża do Anglii. Ma teraz dużo czasu na bliższe poznanie się z ojcem i swoim z góry ustalonym narzeczonym. Dowiaduje się jaka przyszłość jest jej pisana a w międzyczasie odkrywa intrygi wrogów.

Cudowna część i polecam ją przeczytać każdemu, jednak jak sie dowiedziałam, że w Polsce nie będzie wydana 3 część -załamałam sie, bardzo chcialabym się dowiedzieć kogo wybierze Sophie oraz jak potoczą się jej losy

- To, co nas łączy, stanowi jedyną prawdę w moim życiu. Tylko ty jesteś w nim prawdziwa. I mam już dosyć udawania, że cię nie pragnę. - Ojejku, Cross, jak widzę, minąłeś się z powołaniem. Zostaw w spokoju demony i weź się za pisanie poezji miłosnej. - Przymknij się - mrucząc, schylił głowę do kolejnego pocałunku.

KOCHAM TO ♥

super

"- To, co nas łączy, stanowi jedyną prawdę w moim życiu. Tylko ty jesteś w nim prawdziwa. I mam już dosyć udawania, że cię nie pragnę.
- Przymknij się - mrucząc, schylił głowę do kolejnego pocałunku."

Dyskusje

2 413