Niezwykłe zjawiska wiary

Les phenomenes extraordinaires de la foi
religia
978-83-60725-36-8
wiara cuda święci tajemnica stygmaty

"Cud to niezwykłe wydarzenie posiadające znaczenie w dziedzinie religijnej. Chodzi o kategorie teologiczną, która wykracza poza zjawisko materialne w dosłownym sensie, ten cudowny fakt, który wskazuje tylko sam na siebie.
Jako znak duchowy ukazany w niezwykłym wydarzeniu cud otwiera na wezwanie Boga oraz - jak w opowiadaniach ewangelicznych - na nawrócenie" [1]

"Niezwykłe...

Jeśli ktoś chce poznać niezwykłe zjawiska związane z wiarą, zwłaszcza chrześcijańską, stygmaty, biolokacja, stygmaty, ta pozycja będzie pomocna. Wszystko przedstawione jest w sposób obiektywny. Przedstawione są opinie naukowców, lekarzy na dane zagadnienia. Nikt tu nie wmawia, że należy w coś wierzyć. W sposób naukowy czytelnik sam wybiera czy coś przyjmuje czy nie. Wiele...

• Mam na półce
  • Literatura obca
  • Religia/duchowość
  • 2013
  • Beletrystyka religijna
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Niezwykłe zjawiska wiary