12 tajemnic chrześcijaństwa, które rzuciły wyzwanie nauce

Okładka książki 12 tajemnic chrześcijaństwa, które rzuciły wyzwanie nauce
Patrick Sbalchiero Wydawnictwo: Esprit religia
religia
Douze énigmes qui défient la science
Esprit
2016-03-30
2016-03-30
Anna Kocot

więcej Więcej

"12 tajemnic..." to książka po którą sięgnął z zainteresowaniem. Liczyłem na ciekawą polemikę pomiędzy wiarą i rozumem. Niestety, otrzymałem pobieżny, sklepiony naprędce, zbiór multum przykładów cudów jakie wystąpiły w chrześcijaństwie. Autor uważa siebie za osobę, która podeszła do tematu z dystansem i w sposobu bezstronny kierowała się podczas pisania książki. Wolałbym...

• POPULARNO-NAUKOWE
  • 2016