12 tajemnic chrześcijaństwa, które rzuciły wyzwanie nauce

Esprit
Douze énigmes qui défient la science
religia
Anna Kocot

"12 tajemnic..." to książka po którą sięgnął z zainteresowaniem. Liczyłem na ciekawą polemikę pomiędzy wiarą i rozumem. Niestety, otrzymałem pobieżny, sklepiony naprędce, zbiór multum przykładów cudów jakie wystąpiły w chrześcijaństwie. Autor uważa siebie za osobę, która podeszła do tematu z dystansem i w sposobu bezstronny kierowała się podczas pisania książki. Wolałbym...

• 2016
  • Lektury dorosłości