Die Mütter-Mafia

Okładka książki Die Mütter-Mafia
Kerstin Gier Wydawnictwo: Bastei Lübbe Cykl: Mütter-Mafia (tom 1) literatura piękna
literatura piękna
Mütter-Mafia (tom 1)
Bastei Lübbe
2005-03-22
2005-03-22
matka kobieta samotność

więcej Więcej

Zabawna i pociagajaca lektura

Perypetie mamy dwojga dzieci, opuszczonej przez meza, napisane zabawnie i z humorem, polecam.Najwazniejsze nie poddac sie.

Nie pozostaje nic innego, jak tylko powiedziec- swietna ksiazka. Goraco polecam,Pani Kerstin Gier i jej humor.Kto przeczytal chociaz jedna jej ksiazke wie co mam na mysli. Kto nie przeczytal, jeszcze co dobre przed nim.

• Auf Deutsch (2011)
  • Chcę w prezencie