Tylko ty!

Okładka książki Tylko ty!
Jill Mansell Wydawnictwo: Książnica Seria: Do Torebki literatura piękna
2011-01-01
Dobromiła Jankowska
uczucia bajka książę przeszłość

więcej Więcej

Czytając tą książkę, nie zawiodłam się. Jill Mansel jest moją ulubioną autorką. Czyta się fajnie. Można się oderwać na chwilę od życia. polecam!

Kiedy kupujesz za grosze książkę jednej ze swoich ulubionych pisarek, to wiesz, że będzie to dobry dzień!
Przy okazji, udało mi się odkryć, dlaczego Jill Mansell zdobyła ten zaszczytny tytuł. (nie tylko dlatego, że sama autorka jest przemiła i odpowiada na każde moje pytanie w tweetach i mailach)
Uwielbiam jej wątki drugoplanowe, często dużo bardziej niż te, które...

Cleo Quinn ma pecha w miłości. Piękna dziewczyna, zapracowana i zdolna ciągle trafia na kłamliwych facetów. Od młodości nie może znaleźć swojego ukochanego w przeciwieństwie do swojej siostry Abbie. Cleo po latach musi zmierzyć się z przeszłością. Jej wróg z dzieciństwa wraca do jej miasta na pogrzeb swojego ojca. Kiedy tylko może dokucza dziewczynie. Jednak co jeśli...

Wiele jest takich osób, które z pozoru wydają się miłe, ale tak naprawdę są zdolne do najgorszych świństw.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

3 historie, jedna główna i dwie poboczne. Żadna nie rozwinięta dość dobrze a jednak księżkę przeczytałam z przyjemnością.

Fajna bajka :-)

Świetna książka, lekka, przyjemna, wyzwala same pozytywnie odczucia 😊 nie jest przesłodzona jak niektóre tego typu książki, a mimo to czyta się ją szybko i lubi jej bohaterów od pierwszego poznania 😊

Przeczytanie tej książki zajęło mi jedno popołudnie i przyznaję, iż pozycja ta nie jest zła. Jedna z lepszych o amerykańskiej miłości.

Książka lekka,przyjemna ..Galimatias goni galimatias ...

Lekka i przyjemna. Idealna na nudne popołudnie. Polecam.

Książka zawiera: humor, sympatycznych bohaterów, kilka zagadek, parę życiowych błędów oraz zauroczeń, szczyptę oczekiwań, a także garstkę rozczarowań. Przed użyciem zapoznaj się z opisem na odwrocie, gdyż czytanie tej książki może wywołać uśmiech na twarzy, zaskoczenie lub dreszczyk ciekawości.

Polecam :) Poprawia humor.

• 2014
  • 2013
  • Romans
  • Chcę w prezencie
  • 2012

Dodaj cytat z książki Tylko ty!