Nieprzewidziane konsekwencje miłości

Wydawnictwo Literackie
2015-08-13
2015-08-13
Małgorzata Hesko-Kołodzińska
walka o miłość tajemnice romans miłość

więcej Więcej

Nie, nie, nie! Przeczytałam z sentymentu do autorki, ale cały czas miałam w głowie: jak można tak bezczelnie walnąć o niczym ponad czterysta stron? Naciągane, banalne, sto razy użyte "rozjaśnione od słońca włosy" i "ładny tyłek". Akurat wystarczy jak facet jest w "barach szeroki a w d. wąski". Ładny tyłek ????

Bardzo przyjemna książka, szybko się czyta. Jak to jest zakochać się w kimś kto nie odwzajemnia twojego uczucia? Czy jest jakaś szansa żeby wzniecić płomień miłości? Josh, po powrocie w rodzinne strony, zakochuje się od pierwszego wejrzenia w Sophie - uroczej Pani fotograf. Nieprzyzwyczajony do tego że dostaje kosza nie może się nadziwić, że dziewczyna nie chce się z nim...

Bardzo przewidywalna i trochę naciagana historia. Jednakże, o ile przewidywalność nie była dla mnie w tym przypadku wadą, to ta naciągana końcówka już tak i z tego powodu dałam jedną gwiazdkę mniej. Generalnie jednak, książkę czytało mi się dobrze i szybko. Podoba mi się styl w jakim pisze Jill Mansell, więc na pewno jeszcze sięgnę po coś tej autorki.

Niebanalna książka o miłości. Kilka historii przeplatających się wzajemnie tworzy ciepłą całość - idealne czytadło na jesienne wieczory.

Sophie nie umawia się na randki. Bo tak. Jest zawziętą panią fotograf, lubi swoją pracę i zapiera się rękami i nogami przed mężczyznami. Josh wrócił z LA po zerwaniu kontraktu z Go Destry, których był menadżerem i postanowił pomóc babci w prowadzeniu hotelu. Poznał Sophie i od razu wiedział, że to jest kobieta dla niego. Szkoda tylko, że dała mu kosza. Nie raz, nie dwa.
Dot...

Bardzo fajna mimo że jak dla mnie przewidywalna.

10.07

Polecam tą książkę każdej dziewczynie oraz kobiecie. Lekka, niebywale wciągająca, zaskakująca i interesująca. Zabiera w nas podróż pełną radości, a przede wszystkim nadziei. Aż trudno ją opisać. Nie należy do ciężkich, moralizatorskich lektur, nie jest jednak w żadnym wypadku prosta i schematyczna. Wręcz przeciwnie. Kunszt literacki autorki wciąga nas w spiralę przygód...

Początkowo ta książka nie przypadła mi do gustu, jednak w miarę poznawania bohaterów i ich historii, coraz bardziej mi się podobała. "Nieprzewidziane konsekwencję miłości" to historia o tym, jak czasem trudno ruszyć ku nowemu uczuciu, jeśli jeszcze nie pogodziliśmy się z przykrymi doświadczeniami przeszłości.

Jill Mansell to autorka nazywana królową romansu. Mieszka w Wielkiej Brytanii. Pisze już prawie 20 lat, zawsze ręcznie, piórem.

Całkiem ładna, przypominająca filmową okładka. Co się w niej kryje?
Sophie to doświadczony fotograf, jej zdjęcia poruszają widzów. W życiu prywatnym nie ma jednak tyle szczęścia. Przeżyła coś takiego co skreśliło wszystkich facetów w jej życiu....

• E-book
  • Z biblioteki
  • 2017
  • Przeczytane w 2015
  • 2015
  • Przeczytane 2016

Dodaj cytat z książki Nieprzewidziane konsekwencje miłości