Tygrysek

Urszula Kozłowska Wydawnictwo: Wilga literatura dziecięca
Wilga
literatura dziecięca

1911

Czy ktoś, kto się wszystkiego boi może okazać się odważny? Urszula Kozłowska zabiera nas na spacer z tygryskiem chowającym się w trawie i z tej perspektywy oglądającym inne zwierzęta. Naturalne zachowania dzikiego zwierzęcia widziane z boku wyglądają jak strach przed innymi. Z każdą stroną możemy zobaczyć skradanie się i uciekanie tygryska. To sprawia, że coraz bardziej...

• Mały regał
więcej mniej