Dragonart: jak rysować smoki i fantazyjne stwory

Jessica Peffer Wydawnictwo: KE Liber fantastyka, fantasy, science fiction
DragonArt : how to draw fantastic dragons and fantasy creatures
Tomasz Klonowski
KE Liber
smok smoki rysowanie rysować dragon dragonart sztuka magiczne stwory stwory fantazyjne stwory smoczki poradnik
DragonArt : how to draw fantastic dragons and fantasy creatures
fantastyka, fantasy, science fiction
Tomasz Klonowski

Książka doskonale opisuje anatomię smoków oraz sposób jej przedstawienia na kartce papieru. Przy tworzeniu kolejnych prac używam książki jako ściągawki. Przyjemnie przedstawia wszystkie zagadnienia, a przez całą książkę towarzyszy nam nieduży przyjaciel, który wspiera nas w czasie czytania i tworzenia ;)

To dobra książka dla początkujących, zawiera w sobie instrukcje "krok po kroku", garść podstaw typu zastosowanie perspektywy, rodzaje cieniowania, uczy rozkładania obiektów na bryły itp.. Myślę, że wyczerpuje temat tworzenia fantastycznych istot, a w szczególności smoków.
Tłumaczenie jednak jest naprawdę mierne - sztywne, czasem napotyka się błędy w stawianiu przecinków czy...

Dokładnie opisane, ale i tak wszystko zależy od naszych chęci, co nie jest dziwne :)

świetny poradnik dla początkujących grafików. Świetnie opisane, krok po kroku jak stworzyć własnego, niepowtarzalnego gada.

Pomocna książka. Piękne rysunki i łatwo tłumaczone.

• Smoki
  • Chcę w prezencie
  • 3 - Rysunek
  • Zamierzam kupić
  • Korzystam :)
  • Rysowanie
  • Bardzo chcę mieć.../Przygarnę...

Jessica Peffer Dragonart: jak rysować smoki i fantazyjne stwory Zobacz więcej