Ta dziewczyna

Cykl: Slammed (tom 3)
Wydawnictwo: W.A.B.
This Girl
offca

Colleen Hoover bestsellerową serią Pułapka uczuć podbiła serca milionów czytelników. Ta dziewczyna to trzeci i ostatni tom serii. Layken i Will biorą w końcu ślub. Ich znajomość pełna była wzlotów i upadków, miłość pomogła im jednak przetrwać wszystkie trudne chwile. Teraz, po ślubie, mają kilka dni dla siebie i mogą cieszyć się wymarzonym „weekendem miodowym”. To dla nich okazja, by...

Layken i Will biorą w końcu ślub. Ich znajomość pełna była wzlotów i upadków, miłość pomogła im jednak przetrwać wszystkie trudne chwile. Teraz, po ślubie, mają kilka dni dla siebie i mogą cieszyć się wymarzonym „weekendem miodowym”. To dla nich okazja, by powspominać przeszłość. Will woli nie wracać do bolesnych chwil, ale Layken chce wiedzieć wszystko. A przede wszystkim interesuje ją, jak ich historia wyglądała właśnie z jego perspektywy. Will dzieli się z nią więc najskrytszymi myślami i opowiada o swoich uczuciach, nie ukrywając absolutnie niczego…

źródło opisu: Wydawnictwo W.A.B.

źródło okładki: http://www.gwfoksal.pl

julcia29 | 2019-06-18

Najpiękniejsza książka wszech czasów. Pokochałam ją już na początku

pannanika | 2019-06-05
Przeczytana: 05 czerwca 2019

Mam mieszane uczucia, bo jednak większość retrospekcji mnie nudziła. Do samego sposobu poprowadzenia tego, poprzez miesiąc miodowy też nie jestem szczególnie przekonana. Ale końcówka nadrabia :)

Monika | 2019-06-04
Przeczytana: 04 czerwca 2019

Przyznaję, że opinię wystawiam nie czytając do końca książki, ale muszę to napisać - bardzo się zawiodłam. Od pierwszej części nie mogłam się oderwać, druga była w porządku, dlatego chętnie zabrałam się za trzecią część. Jakie było moje zdziwienie kiedy okazało się, że to praktycznie kopia pierwszej części... Ta książka jest praktycznie o niczym nowym, pamiętam bardzo dobrze pierwszą część więc nie chciało mi się czytać znów tego samego, tylko oczami Willa. Przerzucałam jedynie kartki, by poczytać o czymś nowym, ale było tego naprawdę bardzo mało.

meliemka | 2019-05-27
Przeczytana: 27 maja 2019

Bardzo ciekawy sposób przedstawienia alternatywnej wizji historii miłosnej, z perspektywy Will'a. Nie spotkałam się z tym wcześniej. Otóż Will i Lake spędzają weekend w hotelu (to ich "miodowy miesiąc") i w trakcie chwil wytchnienia Lake zadaje sporo pytań dotyczących przeszłości i tego co Will czuł w trakcie rozwoju ich uczucia. Pytania są czasem niewygodne, odpowiedzi niełatwe, ale przecież znamy finał historii, więc zakończenie nas nie zaskoczy. Czyta się przyjemnie, pojawiają się sceny, o których nie było mowy w pierwszym tomie. Dobre zakończenie i uzupełnienie historii ukazanej w Slammed.

Klaudia | 2019-04-07

Na początku wydawała się nudna, powielenie pierwszej części, myślisz, że wiesz wszystko i omijasz niektóre słowa.
Powiem tak tym razem to opowieść z perspektywy Willa no i muszę przyznać, że trochę rozjaśnia nam to pierwszą część ;) No i zakończenie fajne, nie zostajemy zostawieni bez odpowiedzi ;)
Polecam! :)

Lenka | 2019-02-26
Przeczytana: 26 lutego 2019

Ta część w niczym nie ustępuje tomom poprzednim. Jest fantastyczny styl, zmuszenie czytelnika do głębszej refleksji, wciągającą historia, świetni bohaterowie... I za to wszystko mogłabym spokojnie dać 10 gwiazdek. Tyle, że jest to duplikowanie na siłę tomu pierwszego! Naprawdę ciężko mi jest się dopatrzeć sensowności powstania takiej książki. Za powielanie i kopiowanie (mimo, że z innej perspektywy) należałoby się 0 gwiazdek. Więc gwiazdek daję 5, z pełną świadomością, że nijak się to ma do zawartości książki.

Byłam przeogromnie ciekawa, jak skończy się cała ta trylogia. Znając Colleen, spodziewałam się czegoś okrutnie zaskakującego, a dostałam wielkie rozczarowanie... Zacznijmy może od początku.

W tej części Will, który kilka godzin wcześniej poślubił Layken, wspomina, jak rozpoczęła się ich znajomość. Opowiada jej o tym, co poczuł, gdy ją pierwszy raz zobaczył oraz o czym dokładnie wtedy myślał. Brzmi to znajomo, co?

Tak, brzmi bardzo znajomo. Bo cholerka jasna, jest to niemal dokładnie to samo, co było w Pułapce uczuć. Wiecie, czytanie pierwszy raz danej historii jest niezwykłe. Poznajemy wszystkich bohaterów po raz pierwszy, zapoznajemy się z nowym światem. Jednak, kiedy czytamy tę samą historię po raz kolejny, nie odczuwamy już tego samego co za pierwszym razem, ponieważ już to czytaliśmy.

Miałam wrażenie, że autorka nie miała już czego wcisnąć do tej historii, a prawdopodobnie bardzo chciała przedstawić jej zakończenie w jakiś spektakularny sposób. Wpadła więc na przegienialny...

Dzolietta | 2019-02-01

Najgorsza z serii choć to nie oznacza że jest zła.
Czytałam książki z serii jedna po drugiej i opis wydarzeń był zbyt mało zróżnicowany względem 1. części co sprawiło że książka po prostu nudziła.

Isia | 2019-01-29
Na półkach: Przeczytane, GoszkaTBR

Nudnawa ze względu na to , że właściwie nie popych historii .. wręcz przeciwnie. Oczywiśie dla fanów Lake i Willa była słodka i kochana , wiem też , że można to traktować jako miłe uzupełnienie serii , ale czy było ono potrzebne ?

Lucy78 | 2019-01-25

Tak samo fajna nic nie ustepuje poprzednim.
Znow cos nowego zrozumialam inaczej spojrzalam na sprawy ktore były dla mnie oczywiste