Media i komunikowanie masowe. Teorie i analizy prasy, radia, telewizji i Internetu

Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN
83-01-12707-4
Sajlent

Podręcznik Tomasz Goban-Klasa - kierownika Katedry Komunikowania i Mediów Społecznych Uniwersytetu Jagiellońskiego i dyrektora the Polish Academic Information Center the State University of New York w Buffalo - w syntetyczny sposób przedstawia aktualny stan wiedzy o środkach komunikowania masowego, w tym także najnowszych mediów. Praca przeznaczona dla studentów nauk politycznych, dziennikarstwa, bibliotekoznawstwa, socjologii, psychologii, filmoznawstwa i kulturoznawstwa oraz praktyków medialnych - dziennikarzy, badaczy opinii publicznej, praktyków public relations i menedżerów medialnych.

źródło opisu: okładka

Anadriell | 2016-05-16