Melodia na 3 serca

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Sprawy nastolatków". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Printex
978-83-6082-6-225
sourire

Powieść dla młodzieży, której bohaterką jest 15-letnia Kamila, trapiona przez problemy sercowe oraz nie najlepsze relacje z rówieśnikami.Zadaje sobie pytanie, kto powinien być dla niej tym jedynym; czy Michał - chłopak o twarzy anioła, choć z krnąbrnym charakterkiem, czy może drugi Michał (o ksywce "Bąku") - chłopak z przejściami, ale bardziej dojrzały, interesujący. Kamila, poza tym, musi zmagać się z innymi problemami - z zazdrosną starszą siostrą, namolnym bratem oraz dość surowymi rodzicami, którzy raczej nieporadnie starają się dziewczynę pouczać, ingerując w jej sprawy osobiste.

źródło opisu: http://wysylkowa.pl/ks1113861.html

źródło okładki: http://ksiazka48.pl/image/melodia-na-3-serca-elzbi...»

BetiFiore | 2014-07-09
Przeczytana: 09 lipca 2014

Książka z przesłaniem dla nastolatków, do przeczytania w parę godzin. Mnie osobiście razi styl pisania, składnia i interpunkcja, autorki.

Dziamsen | 2015-02-20
Przeczytana: 20 lutego 2015

Zwykła książka o przygodach zbuntowanej nastolatki, która ma same problemy. Trochę za mało działo się w tej książce.
Czasami nie rozróżniałam tych Michałów. Autorka mogła dać inne imiona, żeby przynajmniej się nie myliły. Tylko ta ksywa Bąku uświadamiała mi który to który.

Julia Kowalska | 2013-09-14

POLECAM! Książka godna polecania, wciągająca, miło się ją czyta :)

Patrycja Wieloch | 2017-02-04
skm83134 | 2015-09-25