Miłość bez efektów specjalnych

Wydawnictwo: Zielona Sowa

Miłość bez efektów specjalnych: Romain zna Emilie od początku podstawówki. Ale ostatnio jego uczucia do niej trochę się zmieniłya zakochał się w niej. Niestety Romain odkrywa, że ma rywalaa rywala o czarnych oczach, który nosi imię Youric.

sztuku | 2011-03-09
Na półkach: 2011, Przeczytane
Przeczytana: 07 marca 2011

Mamy już recenzje trzeciej książki z tej serii. Te książki są lekkie i dlatego przyjemnie się je czyta. Są bardzo króciutkie więc w sam raz na dają się na chwile relaxu lub po prostu na krótką podróż autobusem itp. Wiem ,że w każdej z tych recenzji się powtarzam no ale cóż innego można powiedzieć o książce która ma niespełna 100 stron. Nie wiem czy ktoś zauważył ale każda książka jest pisana przez innego autora. Ale wszyscy bardzo podobnie piszą. Na mojej półce czekają już dwie następne pozycji z tej serii.

Ta książka opowiada nam o dziewczynie której rodzina mam taki jakby ,,dom dziecka''. Przyjmują do swojego domu dzieci które potrzebują schronienia. Tym razem do ich domu przyjeżdża przystojny chłopak który od razu wpada w oko Emilie. Na dodatek jest w tym samym wieku. Jednak nie podoba się to jej koledze. Gdyż on czuje wobec Emilie coś więcej niż tylko przyjaźń. Romain jest zazdrosny o swoją przyjaciółkę dlatego też będzie próbował walczyć o to z chłopakiem który...

Dunya | 2013-07-02
Przeczytana: 06 września 2009

Przeciętne czytadło dla dziewczyn. Książeczka (gdyż jest naprawdę malutka i króciutka) na jeden wieczór lub jazdę autobusem w dwie strony.

Bardzo przeliczyłam się na tej książce.
Może przez okładkę przekonywała mnie że będzie coś lepszego,ale pierwszy raz się zawiodłam aż tak bardzo.
Nie jest ani zła ani nawet dobra.Po prostu nijaka.Akcja ni z stąd ni zowąd się zaczyna i tak szybko się kończy.
Emilie wraz z przyjaciółmi na grywa film na konkurs szkolny.Rodzice Emillie tworzą rodzinę zastępczą.Pewnego dnia pod ich dach trafia Youric.Zaczyna pomiędzy nim a Emille iskrzyć o co Romain jest bardzo zazdrosny.

Tuupak | 2012-07-08
Przeczytana: 08 lipca 2012

Bardzo lekka, ale niestety nijaka.

Mackula | 2012-08-01

NO nawet