Do odważnych świat należy

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Psyche". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Zwierciadło
Der Mutigen gehort die Welt
978-83-917955-52
świat, odwaga, los
poradniki
Ela

Do odważnych świat należy to poradnik dedykowany kobietom poszukującym nowego startu w życiu. Autorka radzi , jak zyskać odwagę przezwyciężenia osobistych, rodzinnych i społecznych przeszkód oraz gdzie leżą źródła naszej życiowej energii. Nawet takie pojęcia jak akceptacja siebie i miłość własna są nam dobrze znane, to Autorka nadaje im całkowicie nowe znaczenie. Uczy jak eliminować lęki, wątpliwości i smutek. Pokazuje, że można żyć samodzielnie i niezależnie , i jednocześnie być szczęśliwym.

lastwolfnight | 2016-05-22
Przeczytana: 23 maja 2016