83-85152-01-6
atlas, ptaki
flora i fauna
agnes_adv

Atlas ptaków występujących w Europie, dostarczający wiedzy na temat wydawanych przez nie odgłosów, wyglądu, występowania danego gatunku w Polsce. Bogato i dokładnie ilustrowany.

źródło okładki: http://www.kul.pl/oldbukul/wystawy/pamietnik_wystaw/ptaki/ptaki_2.htm

Pawwweł | 2017-05-13

W sumie nie ma o czym pisać. Atlas to atlas :)
Świetnie zilustrowana książeczka zarówno dla początkujących jak i dla tych zaawansowanych Birdwatcherów, którzy mają wątpliwości co do napotkanego ptaka.

Trochę czuje się bohaterem, bo ktoś wyrzucił tą książkę pod śmietnik na makulaturę, a przyznam się że obecnie jest to książka po którą sięgam chyba najczęściej ze swojej biblioteczki. Zawsze na podorędziu. Jak to mawiają starzy górale: Człowiek się uczy całe życie... ;)

e14626 | 2016-04-27

Świetny atlas, który można wsunąć do wycieczkowego plecaka. Krótkie, treściwe opisy - adekwatne do podręcznej funkcji. Bez zdjęć, same tablice rysowane.

MrGwyn | 2015-08-03
Jakub Czaplicki | 2015-03-28