Ptaki Europy

Okładka książki Ptaki Europy Zygmunt Czarnecki, Kazimierz A. Dobrowolski, Bolesław Jabłoński, Eugeniusz Nowak
Okładka książki Ptaki Europy
Zygmunt CzarneckiKazimierz A. Dobrowolski Wydawnictwo: Elipsa flora i fauna
flora i fauna
Elipsa
1991-01-01
1991-01-01
83-85152-01-6
atlas ptaki

Okładka książki Ptaki Europy. Przewodnik terenowy Zygmunt Czarnecki, Kazimierz A. Dobrowolski, Bolesław Jabłoński, Eugeniusz Nowak, Władysław Siwek
Ptaki Europy. ... Zygmunt Czarnecki, ...

W sumie nie ma o czym pisać. Atlas to atlas :)
Świetnie zilustrowana książeczka zarówno dla początkujących jak i dla tych zaawansowanych Birdwatcherów, którzy mają wątpliwości co do napotkanego ptaka.

Trochę czuje się bohaterem, bo ktoś wyrzucił tą książkę pod śmietnik na makulaturę, a przyznam się że obecnie jest to książka po którą sięgam chyba najczęściej ze swojej biblioteczki. Zawsze na podorędziu. Jak to mawiają starzy górale: Człowiek się uczy całe życie... ;)

W sumie nie ma o czym pisać. Atlas to atlas :)

Świetny atlas, który można wsunąć do wycieczkowego plecaka. Krótkie, treściwe opisy - adekwatne do podręcznej funkcji. Bez zdjęć, same tablice rysowane.

Stare wydanie PWN z 1982 ma niepowtarzalny urok dawnej solidności.

Stare wydanie PWN z 1982 ma niepowtarzalny urok dawnej solidności.

• Do 1993
  • Tenczynek