Ślubne marzenia

Książka jest przypisana do serii/cyklu "New York Times Bestselling Authors: Romans". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
Brides to Be
978-83-238-7753-0
RichMoisture

"Australijczyk" Priscilla była zakochana w Jonathanie od zawsze. A dokładnie odkąd jako nastolatka przeprowadziła się z rodzicami do Australii. Jednak starszy od niej o dziesięć lat mężczyzna nie widział w niej kandydatki na żonę. Gdy Priscilla wyjeżdża na zagraniczne studia, Jonathan uświadamia sobie, że przegapił swoją szansę. Postanawia pojechać do Priscilli i poprosić ją o rękę....

"Australijczyk"
Priscilla była zakochana w Jonathanie od zawsze. A dokładnie odkąd jako nastolatka przeprowadziła się z rodzicami do Australii. Jednak starszy od niej o dziesięć lat mężczyzna nie widział w niej kandydatki na żonę. Gdy Priscilla wyjeżdża na zagraniczne studia, Jonathan uświadamia sobie, że przegapił swoją szansę. Postanawia pojechać do Priscilli i poprosić ją o rękę. Szczęśliwa i zakochana dziewczyna przygotowuje się do ślubu, nie podejrzewając, że ukochany Australijczyk po raz kolejny wystawi jej uczucia na poważną próbę.

"Gra uczuć"
Egan uległ pozorom, przez co niesprawiedliwie ocenił Katriane autorkę romansów historycznych. Ona czuje się urażona i nie ma ochoty niczego mu udowadniać. Ich drogi z pewnością by się rozeszły, gdyby Egan nie był bratem Ady - najbliższej przyjaciółki i współlokatorki Katriane. Nieuniknione spotkanie przynosi zaskakującą zmianę sytuacji: wzajemna niechęć stopniowo ustępuje miejsca nowym uczuciom. Wydaje się, że dawne uprzedzenia utraciły swoją moc. Czy na pewno?

źródło opisu: Wydawnictwo Mira, 2011

źródło okładki: http://harlequin.pl/mira

AuroraBorealis | 2011-06-21
Przeczytana: 21 czerwca 2011

Książka z cyklu lekkich i przyjemnych, do "połknięcia" w wolny dzień lub wieczór :), z pewnością najlepiej odnajdą się w jej fabule niepoprawne romantyczki :)

Dwie historie, lecz każda inna pierwsza opowieść to "Australijczyk opowiada o Priscilli. która była zakochana w Jonathanie od zawsze jako nastolatka przeprowadziła się Australii.
Miłość dwojga ludzi zakochanych zostaje wystawiona na poważną próbę.

Druga historia "Gra uczuć" opowiada o Eganie, co uległ pozorom co niesprawiedliwie ocenił Katriane autorkę romansów historycznych.
Egan to brat Ady najlepszej przyjaciółki Katriane.
Pełne uczuć opowieści i o miłości , wciąga czytelnika.
Obie powieści przypadły mi do gustu Diany Palmer są lekkie, przyjemne.
Naprawdę cudowne, wspaniale się czyta.
Takie powieści lubię na miły wieczór dla odprężenia.
Polecam!!!!!!!!

Sabinka | 2012-01-11
Przeczytana: 10 stycznia 2012

Już jako małe dziewczynki marzymy o cudownym ślubie, wspaniałym księciu na białym koniu. Piękna, biała suknia ślubna, sakramentalne tak i miłość do końca życia. Ot tak niewinne zabawy. Z czasem dojrzewamy i zmieniamy pewne priorytety. Nadal jednak marzymy o wspaniałym facecie, z którym podążymy w rewelacyjnej sukni do ołtarza...no cóż nie zawsze jest tak jakbyśmy chciały. Czasem czekamy długo na tego wyśnionego księcia, który gdzieś utknął wraz ze swoim białym koniem, być może kiedyś dojedzie, porwie nas i nasze marzenia się spełnią, ale co dalej???? Jak potoczy się życie? Tego nikt nie wie...
Wracając do "Ślubnych marzeń" zauroczyła mnie niezwykle ciepła i klimatyczna okładka, tytuł dopełnił całości. Chwyciłam i przepadłam, w powieści i w marzeniach...Moje częściowo się spełniły, jednak wiele przede mną.
Diana Palmer to rewelacyjna pisarka, nie trzeba już mnie do niej przekonywać, co raz chętniej sięgam po jej romanse. Miło wspominam "Przerwany koncert" jak i książkę, od której...

Amoretta | 2015-06-10
Przeczytana: 10 czerwca 2015

Powiem jedno - nic tak nie odstresowuje jak dobry romans.

Kasiek m | 2011-04-20
Na półkach: Akcja 52, Przeczytane, Posiadam
Przeczytana: 07 kwietnia 2011

Pierwsza uwaga lubię romanse ale z dobrą fabuła. Druga sprawa, zawsze się śmiałam z mamy, że czyta takie romansidła.
Do czasu aż dotarła do mnie książka o czarownej okładce. Wzięłam się za czytanie szybko i szybko połknęłam. Trochę głupio mi o tym pisać, bo zazwyczaj wyśmiewałam takie książki. Mame chciałam palić na stosie za czytanie tego typu pozycji w których wszystko od początku do końca jest jasne. Ona kocha, on niby też, ale…
Mama mi tłumaczyła, że potrzebuje książek lekkich, odprężających. Nie rozumiałam tego. Do tej książki. Bo mimo prostej fabuły, mimo prostego języka czułam emocje. Autentycznie! W niektórych momentach czułam chemię, czułam te urocze motylki w brzuchu(mam nadzieję, ze nie czytają tego osoby z którymi prowadzę spory ideologiczne i życiowe opierając je na racjonalizmu). Tak! Ja racjonalny człowiek czułam emocję które przeżywali bohaterzy.
Autorka operuje świetnym językiem, ma niesamowicie lekkie pióro. Próżno szukać wulgarnych scen, wszystko jest ze smakiem,...

izomorfia3 | 2013-02-18
Przeczytana: 17 lutego 2013

Na zimowe wieczory,przy kominku z goracą czekoladą w sam raz ;)

Klaudia | 2011-12-03
Na półkach: Przeczytane, 2011

"Nie wiem, co się teraz dzieje z dziewczynami. Za moich czasów chłopak mógł wziąć dziewczynę za rękę dopiero na czwartej randce. Teraz młodzi idą do łóżka już na pierwszej. I zastanawiają się, dlaczego nie są szczęśliwi. Od początku opychają się słodyczami, a potem nie mają już na nie ochoty."

Diana Palmer, a właściwie Susan Spaeth Kyle pierwszą książkę napisała w 1979 roku. Od tego czasu napisała i wydała ponad pięćdziesiąt tytułów, które przetłumaczone są na wiele języków. Jej powieści to m.in.: „Pokonać samotność”, „Skrawki życia” czy „Meksykański ślub”. Z jej twórczością mialam do czynienia dzięki książkach „Skrywana miłość” oraz "Splątane serca".

"Ślubne marzenia" to jeden tytuł pod którym kryją się dwie odrębne książki. Dzisiaj chciałabym o nich napisać i w miarę możliwości Was do lektury zachęcić.

"Australijczyk"
Pierwsza część książki opowiada o Priscilli. Odkąd tylko przeprowadziła się z rodzicami do Australii, była zakochana w, o dziesięć lat starszym, Jonathanie....

OLA | 2014-09-28
Przeczytana: 18 czerwca 2014

Ten romans od razu mnie wzruszył. Pierwsza część opowiada o miłości pomimo wieku i przeciwności, a także o tym co wynika z jej odrzucenia. Drug mówi o miłości, która rodzi się z wrogości i o tym jak zmienić siebie aby o nią walczyć.

Agnesja | 2011-04-14
Przeczytana: 13 kwietnia 2011

Polecam tę książkę. Miło spędziłam przy niej czas.

Agniecha | 2011-05-02
Przeczytana: 02 maja 2011

Typowy romans... bardzo... zmysłowy :)