Spełnić marzenia

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Romans". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: HarperCollins
Song of the west; Her mother's keeper
uczucia, miłość, rodzina
Edyta

"Pieśń gór" Samanta jest bardzo związana z Sabriną, swoją bliźniaczą siostrą. Kiedy dowiaduje się, że Sabrina oczekuje dziecka i potrzebuje jej pomocy, postanawia zrezygnować na jakiś czas z pracy W Filadelfii i przenieść się na ranczo siostry w Wyomingu. Monumentalne góry i rozległe równiny robią na niej wrażenie. Coraz bardziej niechętnie myśli o powrocie do zatłoczonego miasta. Kiedy...

"Pieśń gór"
Samanta jest bardzo związana z Sabriną, swoją bliźniaczą siostrą. Kiedy dowiaduje się, że Sabrina oczekuje dziecka i potrzebuje jej pomocy, postanawia zrezygnować na jakiś czas z pracy W Filadelfii i przenieść się na ranczo siostry w Wyomingu. Monumentalne góry i rozległe równiny robią na niej wrażenie. Coraz bardziej niechętnie myśli o powrocie do zatłoczonego miasta. Kiedy poznaje Jake’a, miejscowego ranczera, wie, że z tym mężczyzną chętnie spędziłaby resztę życia. Niestety Jake spotyka się z inną…

"Matka i córka"
Listy od matki coraz bardziej niepokoją Gwen, która dwa lata temu przeniosła się do Nowego Jorku. Jest przekonana, że matka zakochała się w młodszym o dwanaście lat mężczyźnie. Jedzie do rodzinnego domu w Luizjanie, by położyć kres gorszącemu związkowi. Jednak okazuje się, że Luke, przyjaciel matki, nie jest wcale tym, za kogo go uważała. Co gorsza Luke podoba się Gwen. Chętnie zaczęłaby się z nim spotykać. Jest tylko jeden problem – musiałaby rywalizować z matką…

źródło opisu: Wydawnictwo Mira, 2010

źródło okładki: http://harlequin.pl/mira

Zuela | 2014-10-16

Dwa strasznie cukierkowe opowiadania,można dostać mdłości :-(

CrazyDaisy | 2014-02-05
Na półkach: PDF, Przeczytane

Mogę jedynie wypowiedzieć się na temat "Pieśni gór" bo tylko tą część przeczytałam. Miło spędziłam czas z tą książką. Czyta się naprawdę przyjemnie, z resztą jak większość książek Nory Roberts. Historia ciekawie zbudowana. Polecam

isabelle142 | 2013-05-21
Przeczytana: 21 maja 2013

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Szybko się czyta, jak wszystkie z tej serii :) Pierwsza opowieść podobała mi się znacznie bardziej, głównie za sprawą rudowłosego bohatera :D Po prostu cieszy mnie zerwanie ze schematem blond/ciemnowłosego faceta jako głównej postaci męskiej. Koncepcja z bliźniaczkami (ale różnymi jak dzień i noc!) też była super. Drugi tytuł był znacznie bardziej przewidywalny, od początku czułam, że rywalizacja jest tylko pozorna... Gdybym oceniała je osobno, pierwszej przyznałabym 8 gwiazdek, a drugiej pięć :)

soleiasta | 2016-01-27

Przewidywalne i cukierkowe. Nie jest to rodzaj literatury, przy której się odprężam - nie dla mnie te klimaty. Jednak muszę przyznać, że była to miła odskocznia od ciężkich książek i spędziłam nawet dość przyjemnie czas. Jednym słowem - odmóżdżacz.

aannaa | 2013-09-01
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2013
Przeczytana: 03 września 2013

Szybko się czyta. Przyjemne opowiadania.

reni | 2011-03-10
Przeczytana: 08 marca 2011

Czytało się przyjemnie

bylynsky | 2016-08-23
Przeczytana: 03 października 2015

minusy: liczyłam na coś więcej niż zwykłe romansidło, bardzo przewidywalna książka
plusy: bardzo szybko i łatwo się czyta

nieprzespanenoce | 2017-04-06
sabi | 2017-04-04