Ślubne marzenia

Okładka książki Ślubne marzenia Diana Palmer
Okładka książki Ślubne marzenia
Diana Palmer Wydawnictwo: Harlequin Seria: New York Times Bestselling Authors: Romans literatura obyczajowa, romans
New York Times Bestselling Authors: Romans
Brides to Be
Harlequin
2011-04-15
2011-04-15
romans ślubne marzenia diana palmer

Dwie bardzo ciekawie opisane historie miłości. W sam raz na wakacyjny dzień. Polecam

Na półkach: , , , , , ,

"Ślubne marzenia"
Priscilla (23/24) + John (33/34)

"Gra uczuć"
Katriane (25) + Egan (34)

"Ślubne marzenia"
Priscilla (23/24) + John (33/34)

"Gra uczuć"
Katriane (25) + Egan (34)

Dwie historie, lecz każda inna pierwsza opowieść to "Australijczyk opowiada o Priscilli. która była zakochana w Jonathanie od zawsze jako nastolatka przeprowadziła się Australii.
Miłość dwojga ludzi zakochanych zostaje wystawiona na poważną próbę.

Druga historia "Gra uczuć" opowiada o Eganie, co uległ pozorom co niesprawiedliwie ocenił Katriane autorkę romansów historycznych.
Egan to brat Ady najlepszej przyjaciółki Katriane.
Pełne uczuć opowieści i o miłości , wciąga czytelnika.
Obie powieści przypadły mi do gustu Diany Palmer są lekkie, przyjemne.
Naprawdę cudowne, wspaniale się czyta.
Takie powieści lubię na miły wieczór dla odprężenia.
Polecam!!!!!!!!

Miłość dwojga ludzi zakochanych zostaje wystawiona na poważną próbę.

Powiem jedno - nic tak nie odstresowuje jak dobry romans.

Powiem jedno - nic tak nie odstresowuje jak dobry romans.

Książka pełna iskry i miłości. Opowiada o naiwnym ale jakże pięknym podejściu kobiet do miłości oraz o tym jak przeciwieństwa się przyciągają. Obowiązkowa dla osób, które szukają w książkach romansu, uczuć oraz pożądania.

Ten romans od razu mnie wzruszył. Pierwsza część opowiada o miłości pomimo wieku i przeciwności, a także o tym co wynika z jej odrzucenia. Drug mówi o miłości, która rodzi się z wrogości i o tym jak zmienić siebie aby o nią walczyć.

Przewidywalna, nudnawa...

Przewidywalna, nudnawa...

Naprawdę polecam książki tej autorki. Jeśli chcesz sięgnąć po coś lekkiego i przyjemnego po ciężkim dniu w pracy, a potem w domu z dziećmi... To jest coś idealnego

Bardzo fajna książka.

Bardzo fajna książka.

Na zimowe wieczory,przy kominku z goracą czekoladą w sam raz ;)

Na zimowe wieczory,przy kominku z goracą czekoladą w sam raz ;)

• Diana Palmer
  • Romans
  • Harlequin

Dodaj cytat z książki Ślubne marzenia