Ojciec roku

Książka inna niż wszystkie,biografia mordercy oparta na faktach
dobrze napisana..

Książka inna niż wszystkie,biografia mordercy oparta na faktach
dobrze napisana..

Spotkanie z tak tragiczną historią życia może wywołać w człowieku wiele emocji. Pierwsza myśl, która mi towarzyszyła po przeczytaniu tej książki, brzmi: " wszystko zaczyna się od drobiazgu, który powoduje lawinę, przynoszącą tragiczne skutki".
Bill - człowiek mający kochających rodziców, piękny dom, życie w dostatku rujnuje je krok po kroku przez decyzje, które podejmuje i jak można zauważyć nie zamierza przestać. Krzywdzi wiele osób, zadaje ból najbliższym - staje się okrutnym człowiekiem, który dopuszcza się najgorszego.
Sięgnęłam po tę książkę ze względu na to, że ta historia jest prawdziwa. To mnie do niej przyciągnęło. Czytało się dobrze. Polecam osobom, które lubią klimaty kryminałów i interesują się czarnymi charakterami.

Ciężko cokolwiek napisać o tej książce w momencie, w którym zdajemy sobie sprawę, że ta historia wydarzyła się naprawdę. Może właśnie to tak w niej pociąga? Dusza psychopaty się odzywa ;) Jeśli lubicie takie historie to polecam jak najbardziej:)

To książka sensacyjna, zagadkowa, coraz bardziej trzymająca w napięciu

To książka sensacyjna, zagadkowa, coraz bardziej trzymająca w napięciu

• True crime
  • Literatura faktu
  • Hachette - seria: Prawdziwe zbrodnie

Dodaj cytat z książki Ojciec roku