Paweł

Publikacja przeznaczona dla studentów psychologii, psychologii stosowanej, zarządzania turystyką, turystyki i rekreacji, a także nauczycieli akademickich i praktyków z branży turystycznej. Autorzy przedstawiają zagadnienia dotyczące aktywności turystycznej człowieka, zjawisk i procesów psychicznych związanych z tą aktywnością oraz turystyki jako źródła przemian społecznych w określonych...

Autorzy przedstawiają zagadnienia dotyczące aktywności turystycznej człowieka, zjawisk i procesów psychicznych związanych z tą aktywnością oraz turystyki jako źródła przemian społecznych w określonych środowiskach, a także psychologicznego funkcjonowania grupy turystycznej i znaczenia turystyki intencjonalnej.

źródło opisu: http://www.gandalf.com.pl/b/psychologia-turystyki/

źródło okładki: http://www.gandalf.com.pl/b/psychologia-turystyki/