W poszukiwaniu Wielkiego Labiryntu

Wydawnictwo: Kos
978-83-7649-034-2
Wielki Labirynt,
Agnieszka

- "W poszukiwaniu Wielkiego Labiryntu" - to kontynuacja wcześniejszej książki tego samego autora zatytułowanej "Przebudzenie Cheopsa - czyli jak uratować ludzi i Ziemię przed kataklizmem 2012 roku". - Jest zapisem autentycznych wydarzeń, które w marcu 2008 roku doprowadziły do rozpoczęcia badań wykopaliskowych przy piramidzie mułowej w Hawrze w Egipcie. Ich celem było m.in. odnalezienie...

- Jest zapisem autentycznych wydarzeń, które w marcu 2008 roku doprowadziły do rozpoczęcia badań wykopaliskowych przy piramidzie mułowej w Hawrze w Egipcie. Ich celem było m.in. odnalezienie wejścia do Wielkiego Labiryntu, opisanego przez Herodota 450 lat p.n.e.
- Zawiera opis badań archeologicznych w kościele na Ślęży, prowadzonych od sierpnia 2004 roku do listopada 2005 roku i nagle wstrzymanych w maju 2006 roku decyzją Diecezji Wrocławskiej.
- Opisuje badania georadarowe na terenie Trzech Piramid w Gizie, oraz działanie zmierzające do zdyskredytowania zarówno w Egipcie, jak i w Polsce "Projektu Cheops", którego celem jest dotarcie do grobowca Budowniczego Wielkiej Piramidy i włączenie ochrony dla ludzi oraz Ziemi przed możliwym kataklizmem w roku 2012
- Prezentowany materiał przedstawia opisy niekonwencjonalnych metod badawczych związanych z radiestezją, chnelingiem telepatycznym oraz hipnotyczną regresją wieku poprzez medium - Lucynę Łobos-Brown.
- Cytuje fragmenty nigdzie nie publikowanych sesji chanelingu telepatycznego, dotyczących historii Egiptu, spraw śmierci oraz problemu samobójców.
- Jest dowodem na to, że można połączyć ze sobą dwie tak przeciwstawne dziedziny życia jak nauka i ezoteryka.
- Jest sygnałem, że jeśli rzeczywiście w roku 2012 zaistnieje zagrożenie dla ludzkości ze strony Słońca czy Planety X - to istnieje także realna ochrona. Włączenie jej - zależy od nas samych.

źródło opisu: Okładka książki

źródło okładki: Strona wydawcy