W poszukiwaniu Wielkiego Labiryntu

Kos
2011-01-01
2011-01-01
Wielki Labirynt turbosłowiaństwo

Połączenie „naukowych” rewelacyj Geryla o „odwróceniu biegunów” z domieszką „objawień” o „Nibiru”.
„Jedna z legend sumeryjskich mówi, że przed wieloma tysiącami lat z dalekiej planety o nazwie Nibiru przybył na Ziemię statek kosmiczny w poszukiwaniu złota potrzebnego do ratowania tamtego globu przed zagładą. (…) Około 8500 lat temu zapadła decyzja rozpoczęcia budowy systemu zabezpieczenia naszej planety. Głównym jego elementem miała być piramida, której budowę zaplanowano w centralnym punkcie osi Ziemi. W ten sposób powstał plan wybudowania w Egipcie Wielkiej Piramidy. Budowa rozpoczęła się 6500 lat temu, trwała 20 lat i uczestniczyli w niej zarówno ludzie, jak i przybysze z kosmosu.Tyle mówi legenda i przekazy dotyczące zabezpieczenia. Być może – jak w każdej legendzie – jest w niej trochę, a być może nawet dużo prawdy. Trudno to w tej chwili ocenić.”
To „sumeryjska” legenda mówi o Piramidzie Cheopsa ?

I czym ma być „centralny punkt osi Ziemi” ?

„kalendarz Majów kończy się na dniu 21 grudnia 2012 roku” wedle korelacji Thompsona, a są możliwe inne. Vide mój komentarz do „Kalendarza Majów” Gutberleta.

„Przewidzieli to Majowie. Wiedzieli, że to wszystko kiedyś się wydarzy i dlatego zostawili nam wyryty w kamieniu przekaz, który ma dwa elementy: jeden ostrzegawczy i drugi nadziei. Obydwa elementy zawarte są w ich siedmiu proroctwach. Oto fragment pierwszego proroctwa, który daje nadzieję, że "świat nienawiści", czyli to, czego obecnie doświadczamy – niebawem przestanie istnieć: "Świat nienawiści i materializmu zakończy się w sobotę 22 grudnia 2012 roku, a wraz z nim nastąpi koniec wszechobecnego strachu. W tym dniu ludzkość będzie musiała dokonać wyboru między zagładą całego gatunku i Ziemi a pójściem w kierunku harmonijnej integracji z całym Wszechświatem, pojmując i uświadamiając sobie, że wszystko żyje i że jesteśmy częścią tej całości, że możemy istnieć w nowej epoce, epoce światła".”
Z czego to cytat ?

„Po chwili milczenia powróciłem jednak do naszego głównego tematu.
–Jeśli grobowiec Budowniczego nie jest już taki ważny, jaki jest teraz cel naszych działań?
– Grobowiec jest ważny, ale pod Wielką Piramidą znajduje się mała, kryształowa piramida, umieszczona tam niedługo po jej wybudowaniu. Wielka Piramida jest fizyczną piramidą. Mała piramida jest szczytem odwróconej piramidy mentalnej, a spód mentalnej piramidy jest ekranem, odbiornikiem, na którym znajduje się czujnik fizycznej piramidy. Rozumiesz, Andrzeju?
Prawdę mówiąc nic z tego nie rozumiałem. Jaka znów mała kryształowa piramida? Jaki czujnik? O co chodzi? Głupio mi było się przyznać przed duchem, że nie rozumiem, ale pomyślałem sobie, że nie będę udawał przed nim mędrca, bo skoro potrafi czytać myśli i emocje – to i tak to wyczuje.
– Nie rozumiem... Wytłumacz jaśniej, jeśli możesz – poprosiłem.
– To jest piramidka – tłumaczył cierpliwie Samuel – która jest szczytem piramidy mentalnej. I ona jest usytuowana dokładnie, pionowo, pod pomieszczeniem w Wielkiej Piramidzie. Nad nią, wysoko u góry jest ten duży sarkofag. Czubek fizycznej piramidy jest odbiornikiem, a z czubka piramidy fizycznej płynie sygnał...
W tym momencie wydawało mi się, że Samuel pogmatwał już dokumentnie cały Projekt. Co z tego, że gdzieś pod Wielką Piramidą jest jakaś mała piramida? Czy mamy z nią coś zrobić, znaleźć ją i "włączyć", tak jak się włącza światło w pomieszczeniu?
– Powiedz mi, jakie ma znaczenie ta piramidka dla współczesnych czasów, dla czasów ery Wodnika? – zapytałem znowu.
– Ona zbierze energię z piramidy mentalnej – odpowiedział Samuel – Ścianami pójdzie energia do piramidy – tej malutkiej. Piramidka skumuluje tę potężną energię, aby puścić ją w górę, przez sarkofag. Energia wyjdzie na zewnątrz szczytem Piramidy fizycznej... Ona wyjdzie... i tu uruchomi się ochrona dla Ziemi. Wszystko będzie się działo w polu energetycznym, w innym wymiarze. Widzieliście już to. Pokazaliśmy wam, Ziemianom, nie w tej Piramidzie, ale w innej piramidzie na Ziemi. Energia ruszyła... Piramida drży... Piramida promieniuje... otwiera się. Mentalna piramida pobudza wnętrze Ziemi. Rozumiecie to?”

Nawet on tego nie rozumiał...

„Czytając ostatni rozdział tej książki czytelnik może zacząć się zastanawiać czy autorowi przypadkiem nie przydarzyło się coś niedobrego, lub czy nie zaczął przyjmować jakichś niedozwolonych substancji halucynogennych? W rozdziale jest mowa o jakimś aniele i o rozmowach z En-Ki prowadzonych za jego pośrednictwem. Chciałem zapewnić, że autor nie zażywa żadnych narkotyków i że z jego zdrowiem psychicznym jest wszystko w jak najlepszym porządku. Ostatni rozdział jest symbolicznym przedstawieniem wiadomości o pojawieniu się w Polsce drugiej osoby, która ma informacje, pochodzące z tego samego źródła – czyli od istoty duchowej o imieniu En-Ki. Są one bardzo podobne do tych, które przekazane zostały przez Lucynę, potwierdzają je, dopełniają i rozszerzają.”

Turbolechityzm w wydaniu sekciarskim. WIĘCEJ:

Turbolechityzm w wydaniu sekciarskim. WIĘCEJ: