metoda Silvy, mind control,
poradniki
hienka7

Trzymasz w ręku książkę pisaną przez 20 lat, bo tyle liczy sobie historia Metody Silvy w Polsce. Tak naprawdę napisali ją uczestnicy kursów którzy, ich zdaniem, znaleźli się w krytycznej sytuacji: dotknęła ich choroba, strata, ból, podchodzili do życia bez entuzjazmu, bez pewności siebie, mieli niskie poczucie własnej wartości, stracili wiarę i szli po drodze, która ich zdaniem prowadziła do nikąd.

Dzięki Metodzie Silvy poznali techniki, które pomogły im w sposób systematyczny obudzić w sobie specyficzne procesy myślowe i zmienić nastawienie do świata. Pozwoliły na konsekwentne przewartościowanie swojego życia i obudzenie w sobie nowego Ja. Ich listy, wspomnienia, opisy nieprawdopodobnych sukcesów znajdziesz na jej łamach.

Choć od początków Metody Silvy minęło wiele lat, choć nie zawsze rozwijała się w sprzyjających warunkach (opisują to dokładnie autorzy) i napotykała na trudności, choć w tym czasie powstały nowe, nowsze i najnowsze, i „najsekretniejsze” kursy dotyczące rozwoju umysłu, strategii zarządzania sobą i motywacji, to Metoda Silvy jest nadal najlepsza i robi za każdym razem na uczestnikach ogromne wrażenie. Dlaczego?

Bo jest skierowana do normalnych ludzi, którzy chcą pozbyć się stresu, poprawić pamięć, podejmować choć trochę lepsze decyzje, mieć lepsze oceny, lepszą pracę i miłość najbliższych, chcą pokonać lęk przed chorobą, szefem w pracy i złą teściową.

Po co jest ta książka?

Autorzy zebrali i wybrali to wszystko, opatrzyli stosownym komentarzem po to, abyś zrozumiał, że Ty też możesz.

Ta książka ma jedno wspaniałe przesłanie: „Możesz to zrobić, ponieważ i ja tego dokonałem, a ja przecież nie różnię się od Ciebie”.

Przeczytaj, a może jakaś historia zachęci Cię do tego aby dołączyć do wielu ludzi, którzy dzięki Metodzie Silvy przeszli z właściciela umysłu na jego użytkownika. Uczyń swoje życie normalnym.

Pamiętaj o swoich marzeniach. Dodaj do nich datę realizacji i zamień je w cele. Jestem przekonany, że nie tylko tego pragniesz, ale wiesz jak to osiągnąć.

No to czego Ci brakuje?

Pierwszego kroku.

Zrób coś. Cokolwiek zrobisz jest lepsze, niż nie robienie nic.

/Prof. dr hab Zbigniew Królicki/

źródło opisu: http://www.kos.com.pl/

źródło okładki: http://www.kos.com.pl/

hienka7 | 2013-03-21
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2013
Przeczytana: 21 marca 2013

Książkę czyta się bardzo szybko. Na początku wyjaśnione jest co to jest Metoda Silvy i krótko opisane jej techniki. Dalsza część składa się z listów absolwentów, którzy dzięki Metodzie Silvy zmienili swoje życie. Książka daje powera do wykorzystywania technik w życiu - po przeczytaniu masz chęć sprawdzenia skuteczności metod na sobie. Ja też jestem absolwentką i miałam możliwość usłyszenia bezpośrednio od osób, które były na kursie co udało im się zdziałać dzięki tej metodzie (znalezienie dobrej pracy, znalezienie męża a nawet pozbycie się guzków z tarczycy). Chociaż ja spektakularnych efektów nie mam, ale to głównie z tego powodu, że jestem z gatunku leniwiec pospolity i nie bardzo chce mi się coś systematycznie robić i rzadko stosuję te techniki to jednak polecam każdemu przeczytanie i wypróbowanie. Ja po przeczytaniu odświeżę swoje wiadomości na ten temat bo warto.

Kalista | 2014-01-30
tao1984 | 2013-11-09