Careless Whispers
romans, miłość,
Liwia

Kiedy Tralain Martinson zaczyna się spotykać ze Scottem, jej przyjaciele są zdumieni. Krążą bowiem pogłoski, że chłopak bierze narkotyki. Zakochana po uszy Tralain, nie chce słuchać plotek; postanawia porozmawiać poważnie ze Scottem i od niego dowiedzieć się prawdy. Niestety, za każdym razem, gdy próbuje to zrobić, albo dziej się coś takiego, co jej to uniemożliwia, albo chłopak unika rozmowy. Dziewczyna jest coraz bardziej skłonna uwierzyć w to, co mówią ludzie, zwłaszcza że Scott zachowuje się naprawdę dziwnie. Czy plotki okażą się prawdą?

źródło okładki: zdjęcie

Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
Wronka373 | 2016-03-26

"Najprostsza metoda, by się przekonać, to spróbować".

"Podszepty serca" to bardzo przyjemna książka. Przeczytałam ją jednym tchem. Historia Tralain i Scotta wstrząsnęła mną. Już na początku powieści zadawałam sobie dużo pytań: Czy Scott naprawdę bierze narkotyki? Dlaczego tak dziwnie się zachowuje? Czy Tralain uda się przekonać go, by jej ufał? No i podstawowe pytanie: Czy będą razem?
Bardzo polubiłam Tralain, Scotta i oczywiście jego cudownego brata Danny'ego. Uwielbiam go! Bardzo możliwe, że jeszcze wrócę do tej książki.
POLECAM!!

Vivan | 2012-12-27