Okładka książki Podszepty serca

Podszepty serca

Autor:
Seria: Nie dla mamy, nie dla taty, lecz dla każdej małolaty
tłumaczenie
romans, miłość,
typ
papier
Liwia
5.64 (70 ocen i 1 opinia)

Opis książki

Kiedy Tralain Martinson zaczyna się spotykać ze Scottem, jej przyjaciele są zdumieni. Krążą bowiem pogłoski, że chłopak bierze narkotyki. Zakochana po uszy Tralain, nie chce słuchać plotek; postanawia porozmawiać poważnie ze Scottem i od niego dowiedzieć się prawdy. Niestety, za każdym razem, gdy próbuje to zrobić, albo dziej się coś takiego, co jej to uniemożliwia, albo chłopak unika rozmowy. Dziewczyna jest coraz bardziej skłonna uwierzyć w to, co mówią ludzie, zwłaszcza że Scott zachowuje się naprawdę dziwnie. Czy plotki okażą się prawdą?

źródło okładki: zdjęcie

Kalendarium literackie
  • Ray Bradbury
    94. rocznica
    urodzin
    Książki są po to, by nam przypominać, jacy z nas durnie.
  • Jan Tomkowski
    60. rocznica
    urodzin
    Najprościej mógłbym powiedzieć, że książki otwierają świat: są duchowym bogactwem, szczeblem do kariery, narzędziem rozwoju intelektualnego, źródłem wiedzy. Ale książki są również niebezpieczne. Dlatego równie słuszne wydaje się twierdzenie, że książki świat w jakiś sposób zamykają. Kto raz wszedł d... pokaż więcej
  • Jerzy Jarzębski
    67. rocznica
  • Annie Proulx
    79. rocznica
    urodzin
    Między tym, co wiedział, a tym, w co starał się wierzyć, istniał pewien rozziew, ale nic na to nie można było poradzić, a jeśli nie można czegoś zmienić, trzeba z tym żyć.
  • Peter James
    66. rocznica
    urodzin
    Nic nie trwa wiecznie. Trzeba cierpliwie czekać na właściwy moment, a prędzej czy później dostanie się wielką szansę. Tak jak w przyrodzie. Najwięksi drapieżnicy są też najbardziej cierpliwi.
  • Ladislav Klíma
    136. rocznica
    urodzin
    Czyż człowiek bardziej od czegokolwiek co przynależy rzeczywistości nie kocha cieni, iluzji, widm?
  • Jan Kochanowski
    430. rocznica
    śmierci
    Wy, którzy pospolitą rzeczą władacie, A ludzką sprawiedliwość w ręku trzymacie, Wy mówię, którym ludzi paść poruczono I zwirzchności nad stadem bożym zawierzono: Miejcie to przed oczyma zawżdy swojemi, Żeście miejsce zasiedli boże na ziemi, Z którego macie nie tak swe własne rzeczy, Jako wszyt... pokaż więcej
  • Lucjan Szenwald
    70. rocznica