Okładka książki Podszepty serca

Podszepty serca

Autor:
Seria: Nie dla mamy, nie dla taty, lecz dla każdej małolaty
tłumaczenie
romans, miłość,
typ
papier
Liwia
5.77 (75 ocen i 1 opinia)

Opis książki

Kiedy Tralain Martinson zaczyna się spotykać ze Scottem, jej przyjaciele są zdumieni. Krążą bowiem pogłoski, że chłopak bierze narkotyki. Zakochana po uszy Tralain, nie chce słuchać plotek; postanawia porozmawiać poważnie ze Scottem i od niego dowiedzieć się prawdy. Niestety, za każdym razem, gdy próbuje to zrobić, albo dziej się coś takiego, co jej to uniemożliwia, albo chłopak unika rozmowy. Dziewczyna jest coraz bardziej skłonna uwierzyć w to, co mówią ludzie, zwłaszcza że Scott zachowuje się naprawdę dziwnie. Czy plotki okażą się prawdą?

źródło okładki: zdjęcie

Kalendarium literackie
  • Waleria Komarowa
    29. rocznica
    urodzin
    Jestem Księżniczką. Zabiję, jeśli trzeba zabić. Ułaskawię, jeśli przekonasz, że warto.
  • Oksana Zabużko
    54. rocznica
    urodzin
    a to wszystko to kłamstwo, bo tak naprawdę nic nie mija - choćbyś nie wiem jak bardzo starała się zamaskować przeszłość, zawsze będzie ciemnieć od spodu, przez skórę lat, jak siny wylew...
  • Thomas H. Cook
    67. rocznica
    urodzin
    Jej usta pozostały zamknięte, jednak z jakiegoś powodu byłem pewien, że w ciszy słyszę jej głośny krzyk.
  • Grażyna Szapołowska
    61. rocznica
  • Mika Waltari
    106. rocznica
    urodzin
    I nie jest winą kobiety, gdy zwraca się ona ku innemu mężczyźnie, lecz jest to wina mężczyzny ponieważ nie potrafi dać jej tego czego potrzebuje.
  • William Golding
    103. rocznica
    urodzin
    Jak człowiek się kogoś boi, to go nienawidzi, ale nie może przestać o nim myśleć.
  • Tanith Lee
    67. rocznica
    urodzin
    Dobrze ułożona dama nigdy z niczego nie spada.
  • Wil Haygood
    60. rocznica
  • Italo Calvino
    29. rocznica
    śmierci
    ...kimże jest każdy z nas, jeśli nie wypadkową nabytych doświadczeń, informacji, lektur, wyobrażeń? Życie każdego człowieka jest encyklopedią, biblioteką, inwentarzem przedmiotów, zbiorem rozmaitych stylistyk, gdzie wszystko nieustannie może podlegać przemieszaniu i porządkowaniu na wszelkie możliwe... pokaż więcej

Znajdź nas na Facebooku