Okładka książki Podszepty serca

Podszepty serca

Autor:
Seria: Nie dla mamy, nie dla taty, lecz dla każdej małolaty
tłumaczenie
romans, miłość,
typ
papier
Liwia
5,82 (77 ocen i 1 opinia)

Opis książki

Kiedy Tralain Martinson zaczyna się spotykać ze Scottem, jej przyjaciele są zdumieni. Krążą bowiem pogłoski, że chłopak bierze narkotyki. Zakochana po uszy Tralain, nie chce słuchać plotek; postanawia porozmawiać poważnie ze Scottem i od niego dowiedzieć się prawdy. Niestety, za każdym razem, gdy próbuje to zrobić, albo dziej się coś takiego, co jej to uniemożliwia, albo chłopak unika rozmowy. Dziewczyna jest coraz bardziej skłonna uwierzyć w to, co mówią ludzie, zwłaszcza że Scott zachowuje się naprawdę dziwnie. Czy plotki okażą się prawdą?

źródło okładki: zdjęcie

Gdzie kupić?