Niewidzialny przeciwnik

Tłumaczenie: Ewa Penksyk-Kluczkowska
Cykl: Carlos Tejada (tom 3)
Wydawnictwo: Sonia Draga
The Watcher in the Pine
Ewa Penksyk-Kluczkowska
Łukasz

Porucznik Carlos Tejada y Leon obejmuje dowództwo posterunku w maleńkim kantabryjskim miasteczku Potes. Niechętnie przyjęty przez nowych podwładnych, świadom, że jego poprzednik został zamordowany przez partyzantów nie ma szans cieszyć się urokami jednego z najpiękniejszych zakątków Hiszpanii. Bez sojuszników, bez wsparcia przełożonych, kiedy powódź odcina Potes od świata, musi sam walczyć z...

Bez sojuszników, bez wsparcia przełożonych, kiedy powódź odcina Potes od świata, musi sam walczyć z nieuchwytnymi partyzantami, nie wiedząc jeszcze, że śmiertelne niebezpieczeństwo czyha nań tam, gdzie najmniej by się go spodziewał. Co gorsza, nie ma pojęcia, że przeciwnik postanowił pokonać go, wykorzystując największą jego słabość, i że zagrożone jest życie Eleny oraz jej nienarodzonego jeszcze dziecka.

źródło opisu: Opis wydawcy

Muminka | 2016-10-29