Internet w biznesie

83-71870-83-3
internet, biznes
poradniki
gosia

Książka stanowi kompendium wiedzy o Internecie, umożliwiające firmom i indywidualnym użytkownikom aktywne wykorzystanie sieci w praktyce gospodarczej. Na tle wielu tłumaczeń wyróżnia się całkowicie polskim pochodzeniem, uwzględniającym potrzeby i możliwości polskiego odbiorcy oraz lokalne realia zastosowania Internetu. Kompleksowo omówione zostały rodzaje usług, procedury uzyskiwania dostępu i...

Kompleksowo omówione zostały rodzaje usług, procedury uzyskiwania dostępu i korzystania z Internetu, jak i szczegółowe obszary zastosowań w biznesie (np. internetowy klient, wyszukiwanie, produkt, reklama, sprzedaż, płatności, koszty,
komunikacja z kontrahentami, poszukiwanie pośredników, bezpieczeństwo, statystyka, tworzenie własnej witryny WWW). Publikacja zawiera również
rozbudowany słownik terminów.
Książka może być efektywnym narzędziem pracy dla osób na każdym poziomie wtajemniczenia.
Polecamy ja szczególnie dyrektorom firm, służbom marketingowym, informatykom oraz wszystkim odpowiedzialnym za public relations.

źródło opisu: http://www.techniczna.com.pl/skroty/83-71870-83-3.htm

źródło okładki: http://www.techniczna.com.pl/skroty/83-71870-83-3.htm