Wszystkie smaki cappucino

Wydawnictwo: Nowy Świat

Zamierzasz pracować za granicą? Czy słyszałeś o pracy na wolontariacie? Poznaj wrażenia z takiej pracy we Włoszech! Jednym zdaniem: praca, festa, ragazzi i reszta barwnie opisane w książce: Wszystkie smaki cappuccino Moniki Lipińskiej. Autorka opisuje przeżycia, które były jej udziałem podczas rocznego pobytu we Włoszech na wolontariacie. Każdy, kto kiedykolwiek pracował lub zamierza pracować za granicą odnajdzie w tym żywym opisie wolontariackiego życia znajome problemy i radości. I na pewno rozsmakuje się w cappuccino..

Jagoda Prugna | 2012-12-25
elizabeth23 | 2016-07-29