Wyjdź za mnie

Tłumaczenie: Maria Głowacka
Wydawnictwo: Świat Książki
Marry me
Julka

Trzy "kobiety po przejściach" postanawiają na nowo ułożyć sobie życie. Poznały się przypadkiem i szybko zaprzyjaźniły w luksusowym kurorcie na pustyni w okolicach Santa Fe. Wszystkie trzy - nic o tym nie wiedząc - zakochały się w bardzo interesującym, zamożnym i utalentowanym artyście malarzu. Prowadzi to do wielu emocji i napięć. Jedyną szansą na rozwikłanie konfliktów jest łącząca Tessę, Carol i Rachel autentyczna przyjaźń. Trudno przerwać lekturę tej powieści.

źródło opisu: okładka książki

źródło okładki: Internet

monidecor | 2013-04-08
Przeczytana: 08 kwietnia 2013

W ten miniony weekend przeczytałam książkę pt."Wyjdź za mnie". Trzy kobiety przypadkowo poznają się w luksusowym kurorcie na pustyni w okolicach Santa Fe. Wszystkie te kobiety mają za sobą trudne przejścia i te ich historie powodują, że stają się sobie bardzo bliskie a między nimi zawiązuje się prawdziwa babska przyjaźń. Wszystko do czasu, gdy w ich życie wkracza pewien bardzo bogaty i przystojny artysta malarz. Wszystkie przyjaciółki są nim szczerze zainteresowane i to prowadzi do wielu spięć i nieporozumień. Jak zakończy się ta historia i która z trzech kobiet zdobędzie serce przystojnego malarza? Czy przy tym wszystkim kobieca przyjaźń przetrwa? Musicie koniecznie przeczytać.

Książka zachwyca wspaniale napisanymi postaciami. Każda z bohaterek to kobieta silna, piękna i z charakterem. Każda świetnie sobie radzi po bolesnych osobistych przejściach a wszystkie te przejścia związane są z mężczyznami. To chyba umacnia ich przyjaźń jeszcze bardziej bo czują taką babską solidarność....

IZABELA K | 2017-01-11
joannasz9 | 2015-09-13