Zuźka D. Zołzik jedzie na wieś

Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
Junie B. Jones
dla dzieci
mięta

Jest koniec roku szkolnego i klasa Zuźki jedzie na wycieczkę na wieś. Wszystkie dzieci bardzo się z tego cieszą... oprócz Zuzi. Bo przecież na wsi mieszkają groźne, rozjuszone kucyki. I straszne koguty. Czy dziewczynka znajdzie tam coś, co jej się spodoba? A może okaże się, że to najgorsza wycieczka w jej życiu?

źródło opisu: http://www.empik.com

źródło okładki: www.pora.pl

Bardzo pozytywna książka :) Czytałam młodszemu bratu i razem o mało się nie posikaliśmy ze śmiechu ;)

adgam_b | 2015-04-02

Nie mam osobnej opinii do każdej książki Zuźka D. Zołzik. Czytałam ją jak miałam 8 lat i przeczytałam ich 16. Moją pierwszą była "Zuźka D. Zołzik nie jest złodziejką". Pierwsza taka prawdziwa książka jaką zaczęłam czytać. Trafiłam na nią nie chcący w bibliotece i wszystkie miałam wypożyczone, a szkoda, że nie kupowałam, bo miałabym co dzieciom zostawić w przyszłości. Im na pewno będę tą serię kupowała. Śmieszna, głupkowata książka. Najlepsza dla każdego dziecka. Bardzo pobudza wyobraźnie. Polecam

Kiara | 2016-01-22
Lena | 2015-12-12