Księżniczka Emily i gwiazdka z nieba

Tłumaczenie: Agnieszka Misiaszek
Cykl: Klub Tiary (tom 12)
Wydawnictwo: Zielona Sowa
Princess Emily and the Wishing Star
klub tiary, srebrne wieże
fairada

Sympatyczne Księżniczki trafiają do Królewskiej Akademii Pałacowej. Uczą się tutaj pod czujnym okiem Królów, Królowych, Wróżek i Księżnych wszystkiego, co idealna Księżniczka umieć i wiedzieć powinna. W Akademii, jak w każdej szkole, zawiązują się znajomości przyjaźnie, nie brakuje także intryg i kłótni. Bohaterką każdej z książeczek jest inna uczennica. W ten sposób poznajemy wiele interesujących i różnorodnych postaci oraz charakterów.

Zbliża się koniec semestru. Czy Księżniczka Emily zdobędzie wystarczającą ilość diademowych punktów, żeby otrzymać Srebrną Szarfę? Czy dostanie zaproszenie na Srebrny Bal? I czy okropna Diamonda nie zepsuje wszystkiego, nie chcąc uwierzyć w gwiazdkę z nieba?

źródło opisu: Zielona Sowa, 2008

źródło okładki: www.zielonasowa.pl

LenaU | 2014-02-19
Przeczytana: 18 lutego 2014

Bardzo przyjemna i wartościowa książka. Te tom szczególnie przypadł mi do gustu gdyż zawierał kilka cennych prawd, które warto mieć w sercu. Książka - jak cała seria - dotyczy przyjaźni ale też zazdrości, zawiści ale w przystępny dla dziecka sposób okazuje jak można sobie z tymi złymi emocjami radzić. Warto przeczytać

Noise | 2012-11-15
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, W 2010

Czytałam te książki oczywiście jak byłam trochę mniejsza ale (przynajmniej dla mnie)cała seria " Klub Tiary" była bardzo dobra. :D

Laura_S | 2017-07-20
Przeczytana: 04 listopada 2016