Maski w związku i uczucia, jakie się pod nimi kryją

Tłumaczenie: Ewa Anna Piasta
Wydawnictwo: Jedność
6 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Die Masken der Paare und welche Gefühle sie verbergen
poradniki
kasandra_85

Wielka bliskość emocjonalna, przeżywana przede wszystkim w związkach partnerskich i relacjach małżeńskich, czyni nas szczególnie podatnymi na zranienia. Potrzebujemy masek, aby się pod nimi chronić, a czasami nawet ukryć. Potrzebujemy tej ochrony, aby możliwe były spotkania z innymi. Bez masek nie moglibyśmy doświadczać intymności, emocjonalnej bliskości, nie umielibyśmy przyjmować miłości i dawać jej. Jeśli lepiej zrozumiemy maski i uczucia, które się pod nimi kryją, poznamy lepiej nie tylko naszych partnerów i relacje z nimi, lecz także nas samych.

źródło opisu: wydawca

źródło okładki: wydawca