Cudza narzeczona

Cykl: Wojownik (tom 10) | Seria: Harlequin Scarlet
Wydawnictwo: Harlequin
The Welshman's Bride
Iwonka58

Walia, XIII wiek. Wypadki potoczyły się jak w kalejdoskopie, Genevieve Perronet zerwała zaręczyny i zdecydowała się na małżeństwo z Dylanem ze znamienitego rodu DeLanyea, zanim on sam zdążył o tym pomyśleć. Nic zatem dziwnego, że nie miał też czasu uprzedzić młodej żony, iż w zamku Beaufort będzie żyła pod jednym dachem z trójką jego nieślubnych dzieci. Dla niej, Normandki, jest to nie do przyjęcia, natomiast w Walii nikogo nie razi. Genevieve ogarnia rozczarowanie, tym bardziej, że nie może dać mężowi upragnionego dziedzica. Odchodzi. Czy Dylan kiedykolwiek ją zobaczy?

źródło opisu: opis z okładki

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Agnieszka | 2014-06-09