Czarownica

Wydawnictwo: Amber
The blue-eyed witch
najpiękniejsze miłości
Dorota_1988

- To cudowne, że... proponuje mi pan małżeństwo, ale ja... nie mogę się na to zgodzić. - Czemu? - zapytał markiz. - Kocham cię, Idyllo. Nigdy jeszcze nie prosiłem o rękę żadnej kobiety. Nie kochałem też nikogo tak jak ciebie. Ponieważ nic nie mówiła, dodał: - Kiedy biegłem nocą, uświadomiłem sobie, że na niczym w życiu tak mi nie zależy jak na tobie. Utraciłbym wraz z tobą wzór doskonałości,...

Ponieważ nic nie mówiła, dodał:
- Kiedy biegłem nocą, uświadomiłem sobie, że na niczym w życiu tak mi nie zależy jak na tobie. Utraciłbym wraz z tobą wzór doskonałości, coś, czego szukałem na próżno...

Iwona | 2014-07-01
Przeczytana: 27 czerwca 2014

Jeden ze słabszych romansów jakie przeczytałam, prawie nic mi się nie podobało... ma jedną zaletę, jest krótki dzięki czemu nie traci się zbyt wiele czasu.

skm83134 | 2015-09-25
Paula13167 | 2015-09-14