Czarny Anioł

Tłumaczenie: Magdalena Stankiewicz
Seria: Opowieści znad Fiordów
Wydawnictwo: Axel Springer Polska
Den svarta angeln
romans, saga norweska
Amanda

Inne wydania

Nazywano ją Czarnym Aniołem. Codziennie w największej tajemnicy przychodziła do najbiedniejszych dzielnic miasta, aby pomagać chorym i ubogim. Nikt nie wiedział, kim naprawdę jest. Nikt, oprócz pastora. On jednak tego nie zdradził. Ludzie nie przypuszczali, że pod czarnym kapturem kryje się dziewczyna z wyższych sfer - piękna i bogata. Jednak Tessa, bo takie było jej imię, pragnęła od życia czegoś więcej. Aż pewnego dnia zniknęła nagle z miasta...

źródło opisu: Ringer Axel Springer, 2013

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

LadyCherry | 2011-07-17
Na półkach: Posiadam

Gdzieś tam jest na moim regale z książkami, bo kojarzę po okładce ale kompletnie już nie pamiętam o czym była.

ekierka | 2012-02-18
Przeczytana: 2006 rok

Kolejna wciągająca opowieść o miłości dobra na jedno długie popołudnie :)

Irena | 2010-06-12

Opowieści 15

Agata | 2013-11-21
Na półkach: 2013
Przeczytana: 09 listopada 2013

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Tessa Luisa swoją odwagą i wiarą w to że będzie lepiej zaskakuje.Dziecko, które wydaje się być spadkobiercą bogatej rodziny dorasta w urągających warunkach. Tajemnica, która na pierwszy rzut oka przez czytelnika zostaje rozwiązana. Miła lektura na deszczowy smutny dzień, ze szczęśliwym zakończeniem.

kowu_ | 2016-05-04
Przeczytana: 04 maja 2016

jak każda książka tej autorki tak i ta mi się podobała. Miła, przyjemna nie rozczarowała mnie. na nudne deszczowe popołudnie gdy nic się człowiekowi nie chce

trnabadara | 2013-03-01
Przeczytana: 26 lutego 2013

Czytadło na jeden wieczór. Bez rewelacji ale wciąga, jak większość powieści Sandemo.

kim181 | 2013-10-07

Wracam do niej co chwilę :)

Bella_Cullen | 2010-11-05
Przeczytana: 05 listopada 2010