Potajemne małżeństwo

Tłumaczenie: Wojciech Usakiewicz
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Romans Historyczny". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
Rogue's Widow, Gentleman's Wife
angelika1109

Ameryka, Anglia, XIX wiek. Piękna i pełna temperamentu Amanda jest gotowa na wszystko, by wyzwolić się spod władzy ojca. Wie, że nie zawaha się on wydać córki za mąż za arystokratę, tylko po to, by samemu wejść do socjety. Podczas pobytu w Ameryce, do której przyjechała pod opieką zarządcy ojca, wpada na szalony pomysł. Postanawia wziąć potajemny ślub z mężczyzną skazanym na śmierć za...

Ameryka, Anglia, XIX wiek.

Piękna i pełna temperamentu Amanda jest gotowa na wszystko, by wyzwolić się spod władzy ojca. Wie, że nie zawaha się on wydać córki za mąż za arystokratę, tylko po to, by samemu wejść do socjety. Podczas pobytu w Ameryce, do której przyjechała pod opieką zarządcy ojca, wpada na szalony pomysł. Postanawia wziąć potajemny ślub z mężczyzną skazanym na śmierć za morderstwo. Wie, że nigdy więcej go nie zobaczy. Tymczasem po powrocie do rodzinnego domu ze zdumieniem odkrywa, że nowy trener koni to jej mąż, posługujący się innym nazwiskiem...

[Harlequin, 2008]

źródło okładki: Harlequin Enterprises

Mak | 2014-03-24

Zawsze uważałam, że romanse historyczne są nudne, więc po książkę sięgnęłam raczej przypadkowo, ale bardzo przypadło mi do gustu.

Początek znajomości bardzo nietypowy, nawet jak na historyczny romans. Miejsce dość mrożące krew w żyłach. Nie brakowało sensacji, intrygi, tajemnicy, a przede wszystkim miłości.

Amanda to typ kobiety silnej i pewnej siebie, która nie cofnie się przed niczym, by osiągnąć swój cel, ale bohaterkę odebrałam pozytywnie.

Fabuła dość zagmatwana, ale przyjemnie się czyta.

Polecam!!

adzikck15 | 2016-05-13