Zmienne losy Leonie

Wydawnictwo: Harlequin
Forbidden Fruit
dziecko, cierpienie, rodzina
KAROLLA

Los bawił się Leonie jak liściem na wietrze. Dał jej miłość, ale nie pozwolił się nią długo cieszyć: ukochany zginął tragicznie tuż przed ślubem. Dał jej dziecko, ale musiała ukrywać je przed rodziną byłego narzeczonego, od początku niechętną ich małżeństwu. Czy starczy jej sił w walce z przeciwnościami losu, a zwłaszcza z Gilesem, bratem Malcolma, który darzy ją szczególną, zresztą odwzajemnioną niechęcią?

źródło opisu: Arlekin - Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 1993

Śnieżynka | 2015-12-30
Przeczytana: 28 grudnia 2015

Książka zaczyna się smutnie, ale potem jest coraz lepiej. Więc nie warto zniechęcać się początkiem. Natomiast zakończenie.. pomimo tego, ze to jednak Harlequin, więc wiadomo, że zakończy się miłością po wsze czasy, było dla mnie tak wielkim zaskoczeniem, że z przyjemnością kiedyś jeszcze wrócę do tej książki, a tymczasem oceniam rewelacyjnie ;) I polecam!

eve12lina | 2017-03-28
Na półkach: Przeczytane, Harlequin, 2017