Do wesela się zagoi

Tłumaczenie: Tomasz Misiak
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harlequin Romans". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
To claim a wife
Edyta

Zranione serca. Caitlin miała osiemnaście lat, kiedy ojciec wypędził ją z domu. Był przekonany, że przyczyniła się do śmierci jego ukochanego pasierba. Podobnie myślał jego starszy pasierb Reno, w którym Caitlin jako nastolatka skrycie się kochała. I teraz, po pięciu latach wygnania, nagle Reno wzywa ją do łoża umierającego ojca, który - jak się okazuje - pragnie ją wydziedziczyć. Czy Reno pozwoli na to, wiedząc, że Caitlin nadal go kocha?

źródło opisu: okładka

źródło okładki: wydawca