Justine Henin-Hardenne. Szczęście znalezione na korcie

83-920801-0-6
justine, kort, szczęście
sport
nika19891

Zakochana w tenisie od najmłodszych lat Justine Henin-Hardenne wygrała w 2003 roku na kortach Rolanda Garrosa swój pierwszy turniej wielkoszlemowy. Dzisiaj zajmuje pierwsze miejsce na światowych listach.Wspinając się na tenisowe szczyty,przeżyła chwile smutku i radości,poznała smak zwycięstwa i porażki.Na spotkanie ze sławną belgijską tenisistką zaprasza Patrick Haumont.Ta książka opowiada historię jej tenisowej kariery,przedstawia ją jako kobietę i młodą mężatkę.Justine nie jest maszyną zdobywająca punkty,to tenisistka o ciekawej osobowości.

źródło opisu: okładka

źródło okładki: www.google.pl