Zabójcze sny

Wydawnictwo: Agencja Wydawnicza
Redeye
83-900039-7-X
sensacja, bliźniaki, aellen

dwaj bracia - bliźniacy, nie wiedzący o swoim istnieniu; jeden - dziennikarz, zdobywca nagrody Pulitzera, drugi - zawodowy morderca, przeżywają tajemniczy związek psychiczny w pełnym napięcia thrillerze. Świat znanego dziennikarza, Paula Stafforda, runął w dniu, kiedy do jego biura przyjeżdżają funkcjonariusze CIA i informują go, że napisane przez niego, inspirowane snami, artykuły o...

Świat znanego dziennikarza, Paula Stafforda, runął w dniu, kiedy do jego biura przyjeżdżają funkcjonariusze CIA i informują go, że napisane przez niego, inspirowane snami, artykuły o morderstwach są relacjami o faktycznych zbrodniach.
Międzynarodowa intryga, wartka akcja, zaskakujące sytuacje.

źródło opisu: okładka

źródło okładki: http://allegro.pl/zabojcze-sny-richard-aellen-i1422265653.html

alice | 2012-11-30

Paul - znany pisarz, zdobywca nagrody Pulitzera
Karl - seryjny morderca
Dwaj bracia bliźniacy, którzy nie wiedzą o swoim istnieniu. Jeden z nich zabija, drugi opisuje swoje senne koszmary. Czy jest możliwy tajemniczy związek między bliźniętami. Czy telepatyczna łączność pomoże udaremnić atak terrorystyczny? Czy sen może być jawą?

"Wspomnienie własnych słów przyprawiło go znowu o mdłości...możliwość ich ponownego pojawienia się powodowała, że sama myśl o śnie stawała się okropną groźbą."

Do lektury tej książki zabierałam się dwa razy. Po raz pierwszy, kilka lat temu "Zabójcze sny" były dla mnie po prostu za trudne. Postanowiłam, że tym razem dotrwam do końca za wszelką cenę. Z jakim rezultatem?

Książkę Aellena znalazłam w osiedlowej bibliotece i to co zwróciło moją uwagę, to opis na okładce. Spodziewałam się psychologicznego thrillera, mrożących krew w żyłach opisach zabójstw i trzymającej w napięciu fabuły. Rzeczywiście, pierwszych kilka rozdziałów zrobiło na mnie spore...

Moss | 2014-03-06

Na początku zapowiadało się dobrze, a potem nuuuuda.

wiktor | 2015-04-22
Anka27 | 2014-10-18