Układ

Tłumaczenie: Grzegorz Kołodziejczyk
Wydawnictwo: Albatros
The Graft

Nick Leary doszedł do swojej fortuny i pozycji ciężką pracą i walką, dla zdobycia pieniądzy nie rezygnując z najbardziej brudnych metod. Pieniędzy, które jego piękna, lecz zaniedbywana uczuciowo i seksualnie żona nieustannie trwoni. W obronie rodziny, reputacji i prywatności nie zawaha się przed zabiciem kijem bejsbolowym młodego chłopca, który nocą włamuje się do jego domu.

Marlena | 2013-10-06
Przeczytana: 13 marca 2013

Londyńskim światek przestępczy. Tyrell Hatcher, którego syn ginie zabity podczas włamania, prowadzi swoje prywatne śledztwo. Dowiaduje się o nim rzeczy, jakich nawet sobie nie wyobrażał.
Książce daję 10/10 czytałam ją jednym tchem, wciągająca i pełna akcji, nie pozwoliła mi zasnąć dopóki jej nie skończyłam. ZDECYDOWANIE POLECAM!

wiejskifilozof | 2013-08-29

Brutalnie mocna i szczera.Oto L:ondyn, jakiego nie znamy.Bardzo dobrze napisana i na pewno nie dla dzieci.

Kaja | 2011-11-25

Książkę czytałam już dawno jednak pamiętam, że zrobiła na mnie dobre wrażenie. I podobało mi się, że raczej pozytywny główny bohater, okazał się nie taki znowu święty.

majsterek | 2012-08-08

bardzo lubię książki tej autorki bardzo dobrze się czytają ta chyba należy do jednej z mojej ulubionej tematyka nie dla każdego - jeżeli ktoś lubi ten gatunek

Ola | 2013-10-24
Przeczytana: 20 października 2013

Bardzo dobra, ciekawy wątek, zaskakujące zakończenie. Polecam !

dor30 | 2014-02-07

Książka w zasadzie dobra, ale mało dynamiczna.

scarlett21 | 2011-01-17

A mówi się "nie oceniaj książki po okładce"...

agnieshhhka | 2013-08-21

Zakończenie zaskakuje.