Podręcznik hipnozy. Wiedza i praktyka

Tłumaczenie: Klara Kopcińska
Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
Hypnotism. Your absolute, quintessential, all you wanted to know, complete guide
837-40-435-55
hipnoza
Ewelina

Coraz więcej ludzi poszukuje alternatywnych metod rozwiązywania problemów. Zapoczątkowany w latach 90. trend do poznawania samego siebie i pomagania sobie w walce ze szkodliwymi zjawiskami współczesnego świata powstał jako odpowiedź na coraz bardziej stresujący tryb życia. Udowodniono, że najlepszą metodą na zrelaksowanie się i kontrolowanie emocji jest hipnoza. Kiedy wszystkie inne sposoby zawodzą, a skutki uboczne stosowania leków są bardziej szkodliwe niż sama choroba, ludzie starają się zajrzeć w głąb siebie i dotrzeć do źródła zaburzeń. Przez wieki odrzucana i traktowana jedynie jako pokaz magii lub przedmiot praktyk znachorskich, hipnoza znów wraca do łask. Celem tej publikacji jest zapoznanie zarówno początkujących, jak i zawodowców z najnowszymi metodami stosowania hipnozy. Hipnoza nie tylko skuteczna jako klucz do naszych umysłów, może też pomóc w ukierunkowaniu energii życiowej i zmienić nasze doznania, może stać się środkiem, który pozwoli wykorzystać zasoby umysłu i w sposób kontrolowany użytkować pozytywną energię, zwiększając potencjał rozwoju osobistego i zawodowego. Nie ma innej techniki terapeutycznej, która dawałaby takie pole do popisu.

źródło opisu: Klub dla ciebie, 2006

źródło okładki: okładka autorska