Solilandia t.III Klątwa Ducha Gór

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Solilandia". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Zielona Sowa
Beata

Trzeci tom opowieści skrzata Solka. Tym razem skrzaty wyruszają na powierzchnię ziemi, aby znaleźć bajkowe krainy i zaprosić ich mieszkańców do Solilandii. W pałacu Skarbnika ma się odbyć zebranie Rady Trzydziestu Trzech wokół Znicza Zgody. To jedyny sposób na pokonanie złej Bieliczki. Przy okazji skrzaty wędrują od Beskidu Sądeckiego, przez Złoty Stok do Wrocławia, a następnie do Karpacza i Karkonoszy. Poznają trolla, gnomy i wiele dziwnych stworzeń.

źródło okładki: www.solilandia.pl

| 2011-05-11

Nie jest zła ta ksziążka , ale uważam ,że mogła by byćlepsza

damianmazurczak | 2015-12-11
mariuszk1984 | 2014-12-22