Drożdżowe wypieki ABC przygotowania Najlepsze przepisy

Wydawnictwo: Olimp Media
kulinaria, chleb

"Ciasto drożdżowe kojarzy się zazwyczaj z plackiem posypanym kruszonką czy babką wielkanocną. Ale to przecież nie jedyne wypieki na drożdżach! Używając ich, można przygotować o wiele więcej specjałów, m.in, chleb, najróżniejsze bułki czy pizzę." W książce M. Zielińskiej znaleźć można wiele dopracowanych przepisów na słodkie wypieki jak i na chleb. Ponadto znajduje się w niej także zbiór...

W książce M. Zielińskiej znaleźć można wiele dopracowanych przepisów na słodkie wypieki jak i na chleb. Ponadto znajduje się w niej także zbiór najważniejszych informacji o produktach wypieków, a także kilka praktycznych porad.

źródło okładki: poczytaj.pl

danusia | 2011-07-30
Na półkach: Przeczytane, Kulinarne, Kupiłam

Kupiłam tą książkę trochę w innym wydaniu, z inna okładką. Książkę polecam tym, którzy uwielbiają wypieki drożdżowe, ale i tym, którzy dopiero uczą się je piec. Przepisy są ciekawe, prosto opisane i opatrzone w ładne zdjęcia. Dodatkowym plusem są sposobu na fajne i ciekawe uformowanie bułeczek lub drożdżówek.

Joe | 2013-08-21
Przeczytana: 2012 rok