Niepewność w Seattle

Tłumaczenie: Krzysztof Borkowski
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Gwiazdy Romansu". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
Snowflakes on the Sea
miłość, uczucie, zdrada
Sabinka

Są młodzi, piękni, bogaci, sławni, zakochani w sobie, a jednak... bardzo nieszczęśliwi. Po sześciu latach małżeństwa Mallory i Nathan poważnie myślą o rozwodzie, czując, że coraz bardziej się od siebie oddalają. Przyjaciele są zaskoczeni, dla nich rozpad związku uchodzącego za wzorowy to prawdziwa katastrofa. Pod ich presją Mallory i Nathan decydują się podjąć walkę o ratowanie miłości. Muszą opanować własne wybuchowe charaktery i zmierzyć się z perfidnymi intrygami mediów, dla których jako gwiazdy show-businessu są łatwym celem i łakomym kąskiem.

źródło opisu: okładka

źródło okładki: własne