Historia powszechna 1945-1996

Wydawnictwo: MADA
83-86170-14-X
historyczna
Monika Zaczyk

Książka jest wyjątkowym podręcznikiem dla uczniów ostatniej klasy szkoły średniej, dla przygotowujących się do egzaminów dojrzałości i dla kandydatów na wyższe uczelnie. Zawiera treści często jeszcze nie ujęte w żadnym opracowaniu monograficznym ani podręcznikowym. Jest napisana językiem przystępnym, treściwie i atrakcyjnie. Z pewnością dobrze spełni swoją rolę jako pomoc do historii, wiedzy o społeczeństwie, a nawet geografii.

źródło opisu: Okładka

Monika Zaczyk | 2011-03-11
Na półkach: 2011, Przeczytane
Przeczytana: 11 marca 2011

Wybór najważniejszych wydarzeń ostatniego półwiecza jest bardzo trafny, ale rzuca się w oczy subiektywne i czarno-białe przedstawienie niektórych faktów.

IwonaB | 2015-05-11
Monia555 | 2014-04-13