Diamentowy klucz

The diamond key
978-83-241-3673-5
romans historyczny, humor
Wanda

Niebezpieczny poryw serca w pełnej uroku i humoru powieści amerykańskiej damy romansu historycznego. Lady Victoria nigdy nie podejrzewała, że wizyta u modystki może zdecydować o jej losie. Gdy sklep staje w płomieniach, a ona zostaje uwięziona w płonącym budynku, przysięga poślubić tego, kto ją uratuje. Kiedy więc wicehrabia Ingall wynosi ją z pożaru, Victoria oświadcza, że zostanie jego...

Lady Victoria nigdy nie podejrzewała, że wizyta u modystki może zdecydować o jej losie. Gdy sklep staje w płomieniach, a ona zostaje uwięziona w płonącym budynku, przysięga poślubić tego, kto ją uratuje. Kiedy więc wicehrabia Ingall wynosi ją z pożaru, Victoria oświadcza, że zostanie jego żoną. Nie wie jednak, kim naprawdę jest jej wybawca…

Nosferek | 2014-04-24

Przyjemna książeczka, iskrząca humorem. Nie jeden raz się uśmiechnęłam w trakcie jej czytania. Uważam jednak, że wszystko w tej powieści działo się zbyt szybko, a autorka opisywała rozwój wydarzeń w sposób pobieżny. Zabrakło mi też charakterystyki silniejszych uczuć pomiędzy dwójką bohaterów, tej ekspresji występującej pomiędzy większością postaci romansów historycznych.

Gabira | 2013-01-09
Przeczytana: 05 stycznia 2013

Powieść "Diamentowy klucz" nie zachwyciła mnie. Wątki przewidywalne i ogólnie cała fabuła jest jak kopią niektórych innych powieści. Jest przeciętna ale przyjemnie szybko się czyta.

Asik92 | 2011-03-06
Przeczytana: 06 marca 2011

Zabawne dialogi, ciekawa, ale jakby niedokończona i niedopracowana akcja.

bananek003 | 2018-04-05
Przeczytana: 04 września 2017