Powtórka z miłości

Tłumaczenie: Krzysztof Puławski
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Romanse Classic". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Pol-Nordica
Perfect wife
83-7264-088-2
kleo777

Niezbyt urodziwa i odznaczająca się zbyt obfitą tuszą panna Anne Foster nie może liczyć na rychłe zamążpójście. Dzieje się jednak coś nieoczekiwanego - o jej rękę prosi przystojny Henry Owen. Wkrótce okazuje się, że Henry nie ma uczciwych zamiarów - żeni się tylko po to, aby przejąć rodzinny spadek. Naiwna Anne śni jednak o miłości i szczęściu aż do czasu, gdy otrzymuje zawiadomienie o rozwodzie. Wraz z przyjaciółką Beatrice obmyśla doskonałą zemstę za doznane upokorzenie. Po dwóch latach, całkowicie odmieniona, wraca jako tajemnicza piękność na salony Newport, by złamać serce Henry'emu, a potem go odrzucić. Nie jest to jedna tak proste, jak się jej wydawało. Miłość wszak rządzi się swoimi prawami...

monishka90 | 2014-10-16
Przeczytana: 15 października 2014

Odczuwam pewną konsternację jeśli chodzi o tą książkę, bo posiada happy end i go nie posiada jednocześnie. Jest to jedna z tych książek, które dają czytelnikowi do myślenia. Bohaterowie pokazują jak blisko jest od nienawiści do miłości i na odwrót. Ogólnie pomysł na fabułę był ciekawy, choć rozwiązanie pewnych wątków szczerze mnie zaskoczyło.
Polecam

alexis28 | 2018-02-14