Zdrowie bez granic

Wydawnictwo: Medium
Quantum Healing
83-878-6337-8
medycyna alternatywna

Autor od lat zajmuje się głównie leczeniem nowotworów. Nie odrzuca medycyny tradycyjnej, ale w swej praktyce sięga do mądrości wedyjskiej i przede wszystkim uzdrawia świadomość pacjenta. Wskazuje, że wzajemne oddziaływania między umysłem i materią są znacznie bardziej płynne i żywotne, niż kiedykolwiek sądzono. Jego książka jest niesłychanie optymistyczna i pełna ciepła. Mówiąc o swoich...

Jego książka jest niesłychanie optymistyczna i pełna ciepła. Mówiąc o swoich doświadczeniach z pacjentami, jednocześnie wprowadza nas w królestwo kwantów, bo tam ma nadzieję znaleźć jeszcze więcej mocy uzdrawiających. Łączy więc ze sobą dwie rzeczywistości, z których każdą trzeba poznać na jej własnych prawach: rzeczywistość mechanistyczną, którą bada nauka, i rzeczywistość zwykłego ludzkiego doświadczenia.
W dobie wzmożonej walki z rakiem przemyślenia Chopry godne są najwyższej uwagi i mogą stanowić kapitalne wsparcie dla metod konwencjonalnych.

źródło opisu: z okładki

fiendishfiancee | 2016-07-02