Kosmita pod łóżkiem

8371620276
horror
horror
szogunSW4

Zorientowałam się, że tym razem zostałam zamrożona w nieco inny sposób. Mogłam poruszyć oczami.Ale tylko oczami.Zobaczyłam coś kącikiem oka.Jakiś cień przesuwający się po ścianie.A potem jeszcze jeden.I jeszcze jeden.Ściany pokoju zamieniły się w żywą,poruszającą się,kłębiącą się masę.Łaziły po nich wielkie czarne pająki.

źródło opisu: opis autorski

Maciek | 2011-06-13

Trudna sprawa z oceną bo książkę czytałem jak miałem lat... Nie pamiętam ale byłem drobiazgiem po domu babci biegającym. Powiedzmy z dziesięć, ale się nie upieram. W tamtym momencie bardzo mi się podobała. teraz najpewniej starłbym przez nią zęby do cna =) Ale z sentymentu maks.

Kanclerz | 2012-11-03

Z zaznaczeniem "dla nastolatków".

MissBrasil | 2014-01-24

Gdy zobaczyłam ten znajomy tytuł serii "Krąg ciemności" i tę okładkę,to buzia sama mi się uśmiechnęła.Gdy bylam nastolatką uwielbiałam te książki,jak również "Szkołę przy cmentarzu" czy "Ulicę Strachu.Jakie miłe wspomnienia mam po lekturach tych serii.Moja opinia więc w ogóle nie może być obiektywna...a z sentymentu moja ocena musi być wysoka :)

Symphonica | 2012-06-11

Bzdury bzdureńki, ale interesujące:P

Aurelia | 2012-11-13
Przeczytana: sierpień 2005

Ciekawa książka dla młodzieży.

Mononoke | 2013-05-07

Nawet, jak na horror dla nieletnich, to kompletnie nie przypomina horroru.

Anna | 2016-11-18
Maedhros | 2016-07-03