Najciekawsze miasta Europy

Traumstädte Europas
8372003815
miasta, Europa
Andrzej

Najciekawsze miasta Europy to książka obiecująca wiele przygód - idealna do planowania podróży, ale także do późniejszego ich wspominania. Przeżyjmy przygodę w Londynie: ekskluzywne pasaże handlowe, oryginalne place targowe, hałaśliwe kluby i typowo angielskie puby! Odkryjmy idylliczne uliczki Wenecji i popłyńmy na gondolach do wspaniałych pałaców między Placem Świętego Marka i mostem...

Odkryjmy idylliczne uliczki Wenecji i popłyńmy na gondolach do wspaniałych pałaców między Placem Świętego Marka i mostem Rialto!
Rozkoszujmy się barokowym pięknem dawnej carskiej rezydencji w Sankt Peresburgu i poznajmy przytulne wiedeńskie kawiarenki!

źródło opisu: Muza, 2000

źródło okładki: Zdjęcie autorskie